З моменту введення на Рівненщині режиму підвищеної готовності рятувальники значно активізували роз’яснювальну роботу серед населення з питань цивільного захисту. 

6

За вказівкою начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області Сергія Крука було створено постійно діючі пересувні мобільні консультаційні пункти, оснащені плакатами, буклетами, брошурами, газетами, журналами, зразками засобів індивідуального захисту, які працюють на об’єктах з масовим перебуванням людей, зокрема на залізничних вокзалах, у великих торгівельних центрах та кінотеатрах.

64

13 лютого консультаційний пункт рятувальників працював на центральному автовокзалі міста Рівного. Протягом дня співробітники ДСНС та працівники навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності і цивільного захисту розповідали громадянам про умови роботи оперативно-рятувальних служб у період підвищеної готовності, навчали громадян правилам поведінки в умовах виникнення можливих надзвичайних ситуацій та основних правил безпеки життєдіяльності.

63

Робота мобільного консультаційного пункту була організована таким чином, щоб кожний відвідувач залу очікування автовокзалу міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Всі громадяни отримували пам’ятки, брошури, плакати та листівки з основних заходів безпеки життєдіяльності.

62

Повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області

632 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + шість =

НОВИНИ