Сьогодні стрічка у Фейсбуці пістрявіє світлинами з рівненськими красунями вбраними в українські хустки. Ці світлини мають спільні хештеги – #зробифотозхусткою та #Деньукраїнськоїхустки . Флешмоб не просто присвячений Дню української хустки, який відзначають 7 грудня – рівнянки хочуть встановити Всеукраїнський рекорд.
Умови участі детально описані у спільноті «Рівне в українській хустці» :
Учасниками встановлення Всеукраїнського рекорду можуть бути мешканки міста Рівне або ті, хто народився в місті Рівному (і це має бути вказано у Вашому профілі).
Робіть портрет або селфі де Ви в хустці – одна людина в кадрі (групові фото не зараховуються). Виставляйте це фото на свою сторінку (7 грудня його треба буде скинути в групу «Рівне в українській хустці»).
Вкажіть під фото своє ім’я і прізвище українською мовою. Можливий дуже короткий допис про особливості хустки (прабабусина, мамина, інше).
Група відкриється в 00.00 7 грудня 2019 року і всі зможуть надіслати своє фото з хусткою. Рівно в 00.00 8 грудня 2019 року група буде закрита.
Протягом 08.12.2019 «Книга рекордів України» аналізуватиме надіслані фото і зробить висновок щодо встановлення в Рівному Всеукраїнського рекорду «Найбільша кількість жіночих зображень в українських хустках на одній сторінці в Facebook.
До Флешмобу долучилася і редакторка Новин по-рівненски Віта Климович
А ви вже зробили фото з українською хусткою?
517 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × чотири =

НОВИНИ