Нарешті, прийшло довгоочікуване тепло, природа починає активно прокидатись і тішити око. Розпочинається пора відпочинку на природі, а там і до купального сезону недалеко. Саме тому, жінкам варто задуматись вже сьогодні про те, як у цей період виглядати на усі 100%.
Гладенька, шовковиста шкіра без зайвого волосся – один з найважливіших аспектів жіночої краси та доглянутості.
Як тільки не борються дівчата з проблемою видалення небажаного волосся, які тільки методи не використовують, утім результати часто невтішні – або ж процедури надто болісні, або малоефективні.
Проте прогрес, як то кажуть, на місці не стоїть і розробники пропонують усе нові і нові методи вирішення цієї проблеми. Одна з таких – елос-епіляція.
Що це за процедура, на скільки вона ефективна і чи не шкідлива для здоров’я «Новинам по-рівненськи» розповіла лікар-косметолог МЦ «Оксфорд Медікал»  Наталія Трофимчук.
Наталіє Вікторівно, розкажіть будь ласка про елос-епіляцію та в чому полягає її особливість ?
– Елос епіляції вважається однією з найбільш ефективних у боротьбі з небажаним волоссям на тілі. Її особливість полягає у тому, що на волосся впливають відразу два види енергії: високочастотний світловий імпульс і електричний струм. Комбінована енергія сприяє руйнуванню не тільки  волосся, а й його цибулини (фолікули). Унікальна технологія дозволяє видаляти навіть найдрібніші волоски у важкодоступних місцях – наприклад, у глибокому бікіні або під пахвами
Скільки потрібно сеансів аби позбутися зайвого волосся?
– Все залежить від типу шкіри, від кольору та густоти волосся, тому періодичність процедури і кількість сеансів призначається індивідуально. Але ефект від видалення волосся помітний вже з першого сеансу. Варто враховувати, що на момент проведення процедури завжди є волосся, яке перебуває у стані сну, тому, коли воно починає активно рости, процедуру варто повторити. Епіляцію слід робити до повного їх зникнення.
Наталіє Вікторівно, розкажіть, як проходить сам процес епіляції і чи боляче це?
– Епіляція робиться таким чином: клієнт сідає в спеціальне крісло й закриває очі темними окулярами. Лікар наносить тонкий шар гелю, після чого приступає до обробки потрібної ділянки. Апарат для елос- епіляції видає сильні спалахи світла, які й знищують волосся. Середній час тривалості сеансу до 30 хвилин. Сама ж процедура проходить абсолютно безболісно.
Якщо порівнювати з такими популярними методами апаратної епіляції, як лазерна та фотоепіляція чим вони поступаються елос?
– У лазерної та фотоепіляції є свої переваги і недоліки. Елос-епіляція це ніби синтез цих методів, який об’єднав переваги але уникнув недоліків. Наприклад, елос підходить для видалення усіх видів волосся, чого не можна сказати про вищезгадані апаратні методики. Ну і безумовним плюсом є її цілковита безпека для організму людини.
Чи потрібно якось спеціально готуватися до цієї процедури?
– Так, є кілька моментів, яких потрібно дотриматись аби процедура була максимально ефективною. Так, за 1 місяць до елос-епіляції не варто застосовувати крем для депіляції, воскову та механічну депіляцію. За три дні до процедури ділянку тіла, яка буде оброблятися потрібно поголити.
Чи може бути таке, що процедура не подіяла?
– Якщо ви страждаєте на гірсутизм (надмірне оволосіння), приймаєте гормональні препарати, маєте захворювання ендокринної системи , то так елос-епіляція може бути у таких випадках неефективною.
Наталіє Вікторівно, а чи має елос-епіляція протипокази?
– Їх не так багато – це онкологічне захворювання, гостра герпетична інфекція, цукровий діабет, епілепсія, лактація та гіперчутливість до світла. Варто зазначити, що якщо людина немає протипоказів – технологія дії процедури на волосся не впливає на гормональну систему, кістковий мозок або м’язи людини – елос епіляція робиться абсолютно безпечно!
Безпечність, ефективність, швидкість та звісно безболісність роблять елос-епіляцію безумовно вигідною та привабливою.
До слова, медичний центр Оксфорд Медікал приготував спеціальну пропозицію, яка не залишить байдужою жодну красуню! Приходьте на элос-епіляцію зони бікіні та отримуйте епіляцію пахв абсолютно безкоштовно!
Не витрачайте час на гоління та не катуйте себе болісними процедурами – записуйтеся до лікаря-косметолога вже сьогодні та заощаджуйте на другому сеансі елос-епіляції!
Телефонуйте за номерами: 067 840 40 50 та 0362 40 40 50
Медичний центр знаходиться  за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 19 Акція діє: з 1 по 30 квітня. Записуйтеся на елос-епіляцію вже зараз – попередній запис відкрито!
ЕЛОС-ЕПІЛЯЦІЯ – БЕЗБОЛІСНО, ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО!
На правах реклами
1 054 переглядів