Фахівці Інституту аналітики та адвокації проаналізували використані на боротьбу зі СНІДом кошти в 2017 році. Дослідження стосувалося місцевих бюджетів. У загальному рейтингу Рівненщина посідає 11-те місце.
(Інфографіка: витрачене від затвердженого)
Усього на заходи програми протидії ВІЛ-інфекції затвердили 1,9 млн. грн. Та касові видатки за перше півріччя демонструють, що витратили п’яту частину бюджету.
  • Ми детально проаналізували основоположні напрямки: лікування та профілактику опортуністичних захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Рівненська область посідає 5-те місце за витраченим на профілактику. Загальна сума використаних коштів становить 459 тис. грн. Кошти на заходи лікування в цьогорічній програмі не заплановані. Загалом, у першому півріччі в Україні всього 8 областей фінансували цей напрямок.
(Інфографіка: витрачене на профілактику)
Наприкінці року в регіоні зареєстрували 1 832 ВІЛ-інфікованих особи. В порівнянні з 2016 р. фінансування та частка витрачених коштів зменшилися. Рівненська область знаходиться на 11-му місці за показниками використаних коштів за всіма статтями витрат.
З подробицями дослідження можна ознайомитись за посиланням.
Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Повідомляє прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

 

Теґи:     
311 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 4 =

НОВИНИ