Управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА провело моніторинг вартості проїзду у північному напрямку області.
Нагадаємо, тиждень тому за дорученням голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка була ініційована зустріч обласної влади із місцевими перевізниками у зв’язку із ситуацією, що склалася із підняттям цін на перевезення. У результаті сторони заключили угоду щодо підвищення вартості тарифів на проїзд до 30 %.
Як показали результати моніторингу, перевізники Рівненщини дотримуються домовленостей, які вони заключили з Рівненською ОДА.
«Сьогодні відсутнє державне регулювання тарифів. Тому Рівненська ОДА у результаті перемовин заключила угоду. Згідно якої вартість на міжміських маршрутах складає 60 копійок за пасажиро-кілометр, а на приміських – 65 копійок. У результаті моніторингу цін на проїзд можна зробити висновок, що перевізники зважили на соціальну складову населення і на окремих маршрутах вартість встановили навіть нижчу, від розрахованої згідно угоди», – зазначив керівник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра.
Так, за розрахунками маршрут від Рівного до Березного повинен коштувати 47 гривень, проте перевізник встановив ціну 42 гривні. Вартість проїзду від обласного центру до Варашу піднялася від 70 до 90 гривень, тобто за кілометр пасажири сплачують 57 копійок. Водночас з Рівного до Костополя ціна одного пасажиро-кілометра становить 59 копійок, тобто навіть не перевищує норму для міжміського маршруту.
За словами Федора Мисюри, наразі інформації про перевищення вартості проїзду у північному напрямку згідно домовленостей між ОДА та перевізниками немає.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

917 переглядів

Один комментар на “Рівненська ОДА промоніторила ціни на проїзд

  • 30-Січ-2017 о 18:44

    Дивлячись хто і як рахує кілометри. От хоча б до Березно: чого ж то мало бути 47 грн., коли відстань 70 км., яку множим на 60 коп. за 1 км., і ось ті 42 грн., що й встановив перевізник. А от чому такий дорогий приміський маршрут Рівне-Здолбунів у 11 грн., а до цього був 9 грн., то ніяка арифметика не може зійтись. Навіть якщо рахувати 15 км., хоча фактична й офіційна відстань від Здолбунова до Рівного становить 12 км. ( тож не їдуть вони на Луцьке кільце чи на Північний). Ну нехай 15 км. помножити на уже не 60, а 65 коп. за км., (бо примісто), виходить 9 грн.75 коп. Аж ніяк не 11. А 9 грн. здолбунівці за 12 км. проїзду платили давним-давно. Та й чи тільки кілометри мають впливати на вартість проїзду. Звісно, ні. А й кількість перевезених пасажирів, як основа вартості тарифу. Напевно, на таких маршрутах доцільніше вивчати не кілометри, а провести обстеження пасажиропотоків. При тому не одноразово в особі начальника, а фахово проаналізувати РОЗГОРНУТІ ПОГОДИННІ показники за пасажиропотоками, як того вимагає розділ “VI. Підготовка та проведення обстеження пасажиропотоків” Порядку організації перевезень пасажирів. Та й з обліком не складається: квитків нема, як ті податки з прибутків платяться? Не дивно, що податкова Рівного здолбунівському депутату на його запит дала відповідь …”об’єктивну інформацію податкова надати не може бо…не має можливості”. Ну це вже публічне визнання того, що податки за таку підприємницьку діяльність, як пасажирські перевезення, не обліковані. А необліковані податки – це не що інше, як КОРУПЦІЯ.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

НОВИНИ