фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Завтра, 27 січня, о 11 годині у приміщенні міської санепідемстанції по вулиці Замковій відбудеться прес-конференція.

Працівники санепідемслужби готові зробити заяву щодо їх виселення  з приміщення, де знаходиться екслюзивна дороговартісна лабораторія.
ЗВЕРНЕННЯ
   Колектив Рівненського міського відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ» із засобів масової інформації дізнався, що міський голова Хомко В.Є. дав погодження на передачу будівлі ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ» на вул. Замковій, 29 для управління юстиції, так як, нібито, ліквідовується Дарсжанепідслужба.
  Колектив обурений таким рішенням, тому, що 30.12.2012 року міська санепідемстанція була ліквідована, а 01.01.2013 року було створено дві нові юридичні особи Головне управління Держсанепідслужби у Рівненській області та Державна установа «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».  Відповідно до розпорядження КМУ від 03.10.2012 року №744 «Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів, підприємств, установ та організацій сфери управління Держсанепідслужби України затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 року №400 та Положення про порядок передачі об»єкта права державної власності, затвердженого постановою КМУ від 21.09.1998 року №1482 «Про передачу об»єктів права державної та комунальної власності» відповідно до наказу Держсанепідслужби України від 19.11.2012 року 109 та Наказу МОЗУ №47 було створено комісію у складі 16 осіб та згідно акту  приймання-передачі Державного закладу «Рівненська міська санітарно-епідеміологічна станція» МОЗУ від 15.02.2013 року,   об»єкт  передачі за адресою: м.Рівне вул..Замкова,29, який належав ДЗ «Рівненська міськСЕС» МОЗУ  передався на баланс ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ». Тому на сьогоднішній день балансоутримувачем даної будівлі, являється ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ».
 Станом на сьогоднішній день ліквідації Держсанепідслужби не передбачається.   З 21.01.2016 року в Головному управлінні Держсанепідслужби у Рівненській області відповідно до Постанови КМУ №1092 від 16.12.2015 року «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» розпочато процес реорганізації  шляхом його приєднання до відповідного територіального органу Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Незважаючи на процес реорганізації Рівненський міський відділ лабораторних досліджень разом з Рівненським міським Управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області функціонує за адресою: м.Рівне вул.Замкова,29 і надалі проводить необхідні профілактичні, протиепідемічні заходи для попередження та локалізації інфекційних, гнійно-септичних захворювань,  харчових отруєнь серед населення міста, широкий спектр бактеріологічних та санітарно- гігієнічних досліджень.
    За період реорганізації державної санітарно-епідеміологічної служби відсутність належного контролю за якістю харчових продуктів, дотриманням санітарного законодавства на об’єктах торгівлі, громадського харчування та харчової промисловості та в організованих дитячих колективах сприяли росту захворюваності ГКІ, які залишаються найактуальнішими інфекційними захворюваннями серед населення м. Рівного з тенденцією до росту захворюваності на 41,4%.
  На теперішній час є складною епідситуація по грипу та респіраторним захворюванням.  За даними ЛПЗ відбувається ріст захворюваності на грип та ГРВІ серед населення м. Рівне з перевищенням епідпорогу у 3 рази. Відділом організації епідеміологічних досліджень проводиться щоденний моніторинг по  профілактиці грипу та ГРВІ  на об’єктах торгівлі та ЛПЗ м. Рівного.
    Тож прийняття рішення щодо передачі будівлі іншій структурі, при нашому існуванні, вважаємо неправомірним та таким, що наносить шкоду державним інтересам, насамперед з питань захисту здоров’я громадян.
  З подібними листами  колектив неодноразово звертався до очільника нашого міста п. Хомка В.Є. для роз’яснення ситуації та  з проханням  залишити Рівненський міський відділ у приміщенні  на вул. Замковій, 29 для забезпечення функціонування вкрай важливого закладу для нашого міста та відповідно кваліфікованих фахівців. Всі наші звернення а також звернення керівництва обласного центру та центрального апарату  охорони здоров’я  пан Хомко В.Є. ігнорує.
  Виходячи з позиції необхідності існування нашого закладу при нинішній напруженій епідситуації у місті просимо, Вас, запитати п. Хомка В.Є., чи зможе він взяти відповідальність за здоров’я та безпеку населення нашого міста, практично знищивши наш заклад своїм  необдуманим рішенням про передачу приміщення  по вул. Замковій, 29 управлінню юстиції.
      З підстав вищевикладеного  хочемо  зазначити, що  навіть при вирішенні питання про передачу будівлі у користування іншій установі, колектив Рівненського міського відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ» та колектив Рівненського міського Управління Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області і надалі  буде працювати та  виконувати свої функціональні обов’язки у приміщенні по вул. Замковій, 29. Так, як згідно листа-відповіді №01\-106\270 від 24.04.2015р. на звернення колективу до п. Хомка В.Є. № ко-1453 від 26.03.15р. «Рівненський міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ» не підпорядковується органам місцевого самоврядування». І без рішення керівних структур санітарно-епідеміологічної служби приміщення не буде звільнено. А свої права  ми  будемо відстоювати у судовому порядку.
Колектив Рівненського міського відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ»

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині бібліотека запроваджує проект «Твоє право»

Засуджений хотів сухарів та наркотиків

У Рокитнівському районі для незаконного видобування бурштину залучили важку техніку

У РІВНОМУ МИНУЛОЇ ДОБИ ЗА ГОДИНУ СТАЛОСЯ ВІСІМ ДТП

Убита рівнянка не перша жертва злочинця

У РІВНОМУ ЧОЛОВІК ВИСТРІЛИВ СОБІ У ГОЛОВУ

Рівненському артисту Петру Ліснічуку потрібна ваша допомога.

На Рівненщині вилучили алкоголю на суму 248,8 тис. грн

У Рівному відбулася виставка «Крим – наша благословенна земля»

У Рівному буде проводитися група самодопомоги для ВІЛ-інфікованих

tomat_green-01

793 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × чотири =