Вже звичним для рівненських атомників стало нарощування обсягів виробництва, 2015 рік – не виключення.

 Визначним трудовим досягненням стало річне виробництво майже 19 мільярдів кіловат-годин електроенергії вперше за всю експлуатацію РАЕС.

Перевищити минулорічне досягнення на 693,4 млн. кВт год електроенергії дозволили високий професіоналізм працівників РАЕС та незначні диспетчерські обмеження. Усього з початку експлуатації РАЕС вироблено 430 мільярдів кіловат-годин електроенергії.

Впровадження цілого ряду інформаційних систем довело, що РАЕС є сучасним високотехнологічним підприємством. Так, реалізація проектів системи сейсмічного моніторингу, автоматизованої системи метрологічного забезпечення, введення у роботу інформаційно-довідкової системи, тестування електронного документообігу та інтегрування усіх розробок у діючу на РАЕС інформаційно-технологічну базу даних створює власну потужну інформаційну систему.

Вагомим здобутком колективу стало запровадження під час проведення ремонтів енергоблоків новітніх підходів, зокрема, системи «єдиного наряду», що дозволило скоротити тривалість ремонтів у цілому на 26 діб.

У відповідності до графіка продовжувалося будівництво комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (КПРВ), на якому завершено реалізацію європейської частини проекту. Наразі проводиться монтаж та випробування обладнання вітчизняних виробників. Поточного року маємо ввести весь комплекс у роботу.

Перспективним для РАЕС став проект будівництва високовольтної лінії електропередачі «РАЕС – підстанція «Київська». В рамках будівництва ЛЕП на ВРП-750 кВ проведено відповідну реконструкцію для можливості підключення лінії до електростанції. Введення ЛЕП сприяє роботі енергоблоків РАЕС на номінальному рівні потужності.

Минулого року офіційно оголошено про наміри щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3. Хоча роботи тривають з 2010 року, найближчим часом активність цих робіт нарощуватиметься – великий обсяг заплановано виконати під час подовженого планово-попереджувального ремонту.

Виробничі перемоги Рівненської АЕС минулого року є хорошим стартом до перемог поточного року, який лише набирає оберти, повідомляє управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному відбулася першість з баскетболу «Різдвяні зірки»

На Рівненщині від пожежі рятували магазин

Бюджетна комісія Рівненської облради погодила зміни до обласного бюджету

В Рівненській ОДА показали різдвяну виставу

Рівнян просять остерігатися бурульок

У Рівненському гіпермаркеті затримали любителя дармівщини

КАНДИДАТИ У ПАТРУЛЬНУ ПОЛІЦІЮ РІВНОГО ВПРОДОВЖ ЧОТИРЬОХ ДНІВ ПРОХОДИТИМУТЬ СПІВБЕСІДУ

На Рівненщині від снігу звільнили 8 тисяч кілометрів доріг

НА РІВНЕНЩИНІ ВИЯВИЛИ ПОЗАШЛЯХОВИК ІЗ КАРТОННИМИ НОМЕРНИМИ ЗНАКАМИ

На Рівненщині почали оформляти нові паспорти у вигляді ID-карток

tomat_green-01

Теґи:
530 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 4 =