Вихованки комунального заклад у«Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради вдало виступили на Міжнародному турнірі з баскетболу E.T.S. CUP-2016, який проходив з 1 по 5 червня у словацькому місті Михаловце.

3f8894aff86d8e346dc8c948c4162230

Команди дівчат 2003 р.н. (тренер Марина Максимчук ) та 2005 р.н. (тренер Валерій Жартун ) посіли друге місце. Індивідуальними подарунками організатори турніру відзначили Катерину Ящук та Ольгу Павлюк.

IMG_4909.jpg

 – У змаганнях брали участь команди з Болгарії, Литви, Словаччини та України. Наші дівчата 2003 року народження здобули чотири перемоги та поступилися команді з Києва. Дівчата 2005 року народження двічі перемагали та у фіналі поступилися команді одноліток із Словаччини, – розповів заступник директора комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради Вадим Подолянко.

IMG_4930.jpg

  Довідково. Міжнародний дитячий баскетбольний турнір «ETS CUP» перетворився на великий спортивний форум, який збирає юнаків і дівчат з усієї Європи. Перший раз турнір було проведено в січні 2015 року. По завершенні турніру було отримано багато запитів щодо участі від команд. Тому у липні 2015 року було проведено другий турнір «ETS CUP». Незважаючи на короткий час для підготовки і реклами, у турнірі взяли участь 13 клубів з 5-ти країн: Білорусії, Румунії, Сербії, України і Словаччини. На нараді керівників і тренерів команд-учасників «ETS CUP» було прийнято рішення перетворити турнір на щорічний і призначити час проведення на червень.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

570 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − девять =

НОВИНИ