Рівненські виконавці поїдуть на XV Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», який відбудеться у 2017 році.

На фото – рівненський фіналіст “Червоної рути” Макарій Капітанюк

25-26 червня у Рівному пройшов відбірковий (обласний) етап Фестивалю.

Серед переможців – соліст Макарій Капітанюк (поп-музика), гурт «Ман-густ» (рок-музика). У жанрі «Український автентичний фольклор» перемогли співочий та інструментальний колективи етнокультурного центру «Веснянка», гурти «Джерело», «Весняночка», «Веснянка», а також солісти Анастасія Ястржемська, Вікторія Пашинська та Юлія Гуменюк.

Загалом, участь у конкурсі взяли 48 колективів та виконавців різноманітних жанрів з області.

Прослуховування конкурсантів відбувалися у Рівненській дитячій музичній школі №2 та Інституті мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету. А оцінювала їх суддівська рада у складі провідних культурних діячів Рівненщини та столиці.

Потому, переможці виступили під час Гала-концерту на літній естраді парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка, що у Рівному. Крім того, на головній сцені парку виступили дипломанти фіналу XIV Всеукраїнського фестивалю «Червона рута-2015» (м.Маріуполь) Аліна Несторова з Павлограда,  Мар’яна Слюсар з Вінниці та володар І-ої премії Діана Шевчук з Волині.  

 Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

490 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × три =

НОВИНИ