Проект «Лист захисникам» розпочинає свою роботу з нагоди Дня захисника України. Сайтpodiaka.ukrainianway.org дозволяє написати листа українським воїнам та завантажити зображення – малюнки, фото тощо. Усі зібрані привітання та листівки будуть передані військовослужбовцям.

Проект «Листи захисникам» реалізовано за ініціативи Адміністрації Президента України та за підтримки Українського кризового медіа-центру. Сайт створено в рамках Віртуального музею боротьби українського народу за волю та незалежність «Український шлях гідності» ukrainianway.org.

Наші військові продовжують обороняти нашу землю від окупантів на Донбасі. Українські бійці пройшли пекло, вони спинили наступ ворога, завдяки їм ми маємо мирне небо над головою. Вони заслужили на нашу вдячність, повагу і на кілька теплих слів. Для військовослужбовців надзвичайно важлива наша моральна підтримка, для них кожен наш лист – це промінь надії, що зігріває і додає мужності.

Сайт «Лист захисникам» створений для того, аби надати можливість кожному особисто привітати українських військових. Усі листи, надіслані через цей сайт, будуть передані бійцям АТО.

14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, українці відзначають День захисника України. Ця дата вибрана не випадково – саме на свято Покрови вшановували козацьке військо. У цей же день була заснована Українська повстанська армія. З 2015 року 14 жовтня – вихідний день.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

552 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 2 =