Студенти правничого факультету Навчально-наукового інституту права ім. Маліновського НУ «Острозька академія» запросили на гостини працівників Рівненського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

PM265image001

Для юнаків та дівчат, які обрали фах юриста, експерти-криміналісти провели цікаве та пізнавальне заняття. Під час зустрічі студентів ознайомили із завданнями та принципами роботи НДЕКЦ, його роль та місце у правоохоронній системі. Відтак майбутні правознавці мали можливість детальніше ознайомитися з роботою криміналістів.

— Саме практика дає найбільше знань студентам, — зазначив завідувач кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права ім. Маліновського Сергій Гонгало. — Теоретичнізаняття в аудиторіях сприймаються не завжди настільки ефективно.

PM782image004

Студенти з цікавістю слухали завідувача відділу дослідження матеріалів, речовин та виробів Ігоря Кондратюка, який надав їм детальну інформацію про роботу експертів щодо виявлення, вилучення, фіксування та дослідженнянаркотиків, полімерів, лакофарб, металів і сплавів, пально-мастильних матеріалів, нафтопродуктів тощо.

Завідувач сектору трасологічних видів досліджень та об’єктів ВолодимирПідвисоцький поділився своїм професійним досвідом у вилученні та методах дослідження предметів злочину.

PM502image006

А завідувач сектору дактилоскопічних видів досліджень та об’єктів Вікторія Юзик посвятила у тонкощі зняття відбитків пальців на місці злочину.

Юнаки найбільше зацікавилися зброєю. Завідувач сектору дослідження зброї Анна Бортюк ознайомила із класифікацією зброї, про її законне та незаконне використання.

PM165image007

Після теоретичної частини майбутні криміналісти перейшли до практичної. На умовному місці скоєння вбивства студенти мали змогу відчути себе працівниками експертної служби, самостійно спробувати провести огляд місця події та зібрати слідову інформацію.

PM665image008

— Ураховуючи численну кількість запитань, студенти приємно вражені і здивовані, бо не уявляли наскільки чітка і налагоджена робота експертів, — зауважив заступник директора Рівненського НДЕКЦ МВС Олег Гайдук. — Наші працівники дали кілька порад молодому поколінню, на що потрібно особливо звернути увагу в процесі навчання. Адже чимало студентів виявили бажання продовжити навчання, аби згодом поповнити ряди експертів-криміналістів Рівненщини.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У військкоматах Рівненщини пропонують роботу

Житель Рівненщини перетинав українсько-білоруський кордон з валізою банкнот царської Росії

На Рівненщині за хабарні 2000 гривень слідчий районного відділення поліції відповідатиме у суді

Головного архітектора Рівного знайшли непритомним з тяжкою травмою голови

Рівнян запрошують на благодійний фотопроект «Ще більше сонця!!!»

На Рівненщині люди майже не бачать результатів люстрації

МАЙБУТНІ ПАТРУЛЬНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РІВНОГО СКЛАДАЮТЬ ІСПИТИ З ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Визначать кращих державних службовців Рівненщини

ЧОТИРИ ОДИНИЦІ ЗБРОЇ ЖИТЕЛІ РІВНЕНЩИНИ ЗДАЛИ ДО ПОЛІЦІЇ

На Рівненщині чоловік у лісовому масиві знайшов два вибухонебезпечних предмета

842 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + тринадцять =