Як повідомляє Рівненський центр професійно-технічної освіти ДЗС, окрім опанування насиченої навчальної програми, їхні майбутні перукарі активно відвідують різноманітні практичні семінари та інші заходи.
20160418_102712Так, майстер виробничого навчання Анна Зотік активно впроваджує в начальний процес різноманітні практичні заняття із залученням відомих майстрів, а присутність на міроприємствах провідних брендів індустрії краси підтверджує рівень матеріально-технічної бази навчального закладу.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко вбачає у різноманітних формах співпраці з роботодавцями хороші перспективи як для слухачів, так і для навчального закладу, адже підготовка кваліфікованих кадрів процес неперервний, що дозволяє постійно поповнювати ряди професіоналів у багатьох галузях народного господарства.
Отож, днями майстри – початківці побували на семінарі з колорування від італійського бренду Kemon, де вивчали техніки зафарбовування сивини, салонні техніки фарбувань,  дізнавалися секрети ідеального блонду, в тому числі – 5-ма видами фарбників від Kemon. Технолог зі Львова Маркіян  Рудий – один із провідних фахівців, представляє Kemon в західному регіоні.
96_eiGzB6h8
Яскравою подією року для РЦПТО ДСЗ стала участь у V Всеукраїнському чемпіонаті з колористики «ESTEL COLOR 2016», що відбувався у Києві. Досвід роботи на професійному рівні, знайомство із колегами по цеху, здобуття нових передових навичок – такою є перспектива участі у подібних заходах. Усім учасникам чемпіонату було вручено подяки від організаторів  «ESTEL COLOR» та іменні дипломи.
Особливими в начальному «Салоні краси» РЦПТО ДСЗ стали п’ятиденні семінари від рівненської студії «Дольче Віта», адже тут відбувалися і практичні відпрацювання, яких так прагнуть слухачі. В програмі семінару – базове колорування. До того ж, була представлена так звана лабораторія кольору, в якій  – все про сивину, ідеальний блонд, біозавивання та хімічне завивання, SPA – процедури для волосся та засоби стайлингу.
746HXAHeB4U
 По завершенню насиченої «пятиденки» слухачі пройшли тестування на підтвердження отриманих знань. І практично усі отримали свій перший професійний документ  – «Паспорт майстра», в якому зазначаються усі прослухані семінари, лекції, майстер – класи тощо.
Не секрет, що найвідповідальнішими є роботи майстра з виконання зачісок для особливих подій. Тому навчальний семінар «Сучасні тенденцій та інноваційні  технологіі виконання таких робіт  із «HOLIDAY SEASON» став серйозним етапом на шляху до вдосконалення. Заняття вела Аліна Кудрявцева (Estel Kyiv Studio), котра навчала усім нюансам вечірніх, весільних та випускних образів.
Відомо, що найпереконливішим підтвердженням правильного, а отже професійного догляду за волоссям, є його  живий та природній вигляд. Саме цій темі і були присвячені навчальний  семінар та майстер-клас від технолога – тріхолога (лікаря волосся) Світлани Вишнякової. Міроприємства передбачали ознайомлення та вивчення слухачами РЦПТО ДСЗ сучасних засобів догляду за шкірою голови та волоссям; комп’ютерну  діагностику волосся. Слухачі спостерігали, як за допомогою спеціального обладнання дослідити хімічні процеси, що відбуваються у волоссі під час фарбування, адже це дозволяє глибше усвідомити будову волосся та склад фарб.
U4x8jIIipNw
На базі  рівненської навчальної студії «Світ краси» продуктивно та насичено відбувався також семінар «Колористика. Інноваційні технології фарбування волосся з ID-Hair (Данія)». Разом із столичними технологами компанії StylePro слухачі РЦПТО ДСЗ опановували три види салонного фарбування із практичним відпрацюванням, що передбачало застосування сучасних методів та інноваційних технологій в даному процесі.
Тепер зрозуміло, чому по закінченню навчання в Рівненському центрі профтехосвіти ДСЗ майстри перукарської справи без остраху приступають до найскладніших завдань та прагнуть самостійної роботи. А їхні перукарські шедеври стають візитівками салонів, яким довіряє вибагливий клієнт.
1 189 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − десять =