Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області у супермаркеті на вулиці Соборній обласного центру затримали двох рівнян, які здійснювали незаконні валютні операції. Міліціонери вилучили в них валюти на суму мільйон 279 тисяч 300 гривень.

PM938image001

За фактами проведення валютно-обмінних операцій з порушеннямустановленого порядку на «міняйл» складено адміністративні протоколи застаттею 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьохнеоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютнихцінностей. Міру покарання для правопорушників визначатиме суд.

PM396image002

Від початку цього року, як повідомив начальник УПЗСЕ УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Єфтеній, міліціонери задокументували 50 фактів незаконних валютно-обмінних операцій, вчинених 44 особами. Під час здійснення адміністративного провадження правоохоронці вилучили 417 тисяч гривень, 39 тисяч доларів США, 6 тисяч Євро, 3,3 тисяч польських злотих, 2 мільйони білоруських рублів, та понад 114 тисяч російських грошових одиниць.

 Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

Теґи:
725 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 19 =