митницяУ травні 2016 року підрозділами митниці було заведено 66 справ про порушення митних правил, загальна вартість предметів порушення в яких складає 1 484 447 гривень, – про це зазначив в.о. заступника начальника Рівненської митниці ДФС – начальника Управління боротьби з митними правопорушеннями Рівненської митниці ДФС В’ячеслав Михалюк.
В результаті проведеної роботи у травні 2016 року до правоохоронних органів направлено чотири повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину, зокрема: два повідомлення що містять ознаки злочину за статтею 201 КК України (контрабанда), одне повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ч. 3 статті 358 КК України (підробка документів) та одне повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 ККУ (ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів).
Як і у минулих періодах характерними ознаками скоєних порушень митного законодавства у травні 2016 року були:
– порушення термінів доставки товарів – 40,9%;
– недекларування товарів, транспортних засобів (транспортних засобів комерційного призначення) – 18,2 %;
– дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю – 9,1%.
Щодо стану розгляду справ про порушення митних правил, то у травні 2016 року посадовими особами митниці було розглянуто 29 справ про ПМП, за результатами розгляду яких накладено на правопорушників стягнень у вигляді штрафів на суму 2 010 720 грн.
На розгляд до Рівненського міського суду протягом звітного періоду направлено16 справ про порушення митних правил на суму 8 617 060 грн.

Повідомляє Рівненська митниця ДФС

564 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − чотири =

НОВИНИ