Традиційно у першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти. На концерт, приурочений до свята, зібралася уся освітянська спільнота Рівненщини. Урочистості відбулися в обласному академічному музично-драматичному театрі.
«Сьогодні ми є свідками того, як змінюється ставлення влади до освіти. Днями Президент України підписав Закон «Про освіту». Це – одна із головних реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої. І саме тому немає більш важливої справи, ніж будівництво шкіл та забезпечення їх сучасними технологіями», – зазначив Олексій Муляренко.
Керівник ОДА нагадав, що цьогоріч на Рівненщині відкрили три потужних навчальних заклади – Шпанівську школу у Рівненському районі, Горбаківську в Гощанському та в селі Глинне Рокитнівського району. Усі ці школи були довгобудами, на відкриття яких жителі сіл чекали десятки років. А невдовзі планується відкриття ще декількох нових навчальних закладів – у селі Корнин Рівненського району, Пісків Костопільського та Степангород Володимирецького району.
Вітаючи присутніх зі святом, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський пригадав здобутки та успіхи педагогів області.
«Відрадно, що наші освітяни відповідають на запити та виклики сучасної освіти, слідуючи вимогам часу», – підсумував обласний очільник освіти.
За сумлінну та бездоганну працю, за досягнуті успіхи керівники області вручили освітянам почесні грамоти та подяки.
Урочистості продовжили виступами творчих колективів.Повідомляє Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації.

569 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 4 =