xUGCDD58HjgОстаннім часом у Рівному стрімко набирає обертів та популярності Pole dance. Здається врешті прийшли і до нас ті часи коли цей вид танцю не асоціюється зі стриптизом, і дівчата сміливо ідуть займатися не боячись бути осоромленими. До речі ось що про Pole dance пише ВікіпедіЯ: Pole dance (танець на пілоні, шестова акробатика, пілонний танець, англ. Pole dance) – різновид танцю, в якому виконавець виступає на одному або двох пілонах (жердинах), поєднуючи елементи хореографії, спортивної гімнастики, акробатики. З 2000-х рр. також розвивається як форма акробатики, не пов’язана безпосередньо з експлуатацією сексуальності. Найчастіше плутають зі стриптизом.
У Рівному є кілька місць де дівчата можуть тренуватися та займатися нелегкою, але очевидно улюбленою справою. Сьогодні мова піде про Pole Danse Studio 360. Там вас зустрінуть 5 тренерів, які постійно відвідують конференції та майстер-класи удосконалюючи власний професіоналізм. Радує і сама зала для занять – велика та простора, вона оснащена 5-ма пілонами, два з яких перемикаються в режим динаміка.
«Триває заняття півтори години, це оптимальний час для того, щоб учні потренувалися по максимуму і залишився час на розтяжку в кінці заняття», – розповідає співзасновник та тренер студії Світлана Сова.
До слова за плечима Світлани участь у кількох змаганнях з Pole dance і у результаті – І-ше місце на POLE DANCE KRIVBASS OPEN у категорії Спорт, та ІІ-ге місце у категорії Жіноче соло, професіонали, на UKRAINIAN POLE SPORT CHAMPIONSHIP ЗАХІДНОГО Р-НУ.

oUCP1JtzACQ
Аби заняття були зручнішими їх розділили на групи для початківців, та групи високого рівня. Студія Pole Danse Studio 360 пропонує наступні види занять:
Pole Fitness – початковий та середній рівень володіння пілоном. Тренування для усіх груп м’язів, робота зі збільшенням силових показників, покращенням фігури, гнучкістю та пластичністю. Вивчення техніки виконання базових круток, трюків, стійок та комбінацій з ними.

p2FtgVqfK98
Pole Sport – високий рівень володіння пілоном. Вивчення елементів на силу та гнучкість, крутки, стійки та переходи, ускладнені варіації, зриви, комбінації з 5 і більше елементів.

z8HmCN6ya2M

Pole Exotic – напрям, у якому акцент ставиться на хореографії та пластиці, робота у партері, елементи зі стрип-пластики. Граційний і чуттєвий танець, виконується на підборах.

8OCyWjJnNoY

Stretch – комплекс вправ, який сприяє розтягуванню м’язів, зв’язок і сухожиль усього тіла і, таким чином, служить для підтримки еластичності і гнучкості усіх груп м’язів. Основні цілі занять стрейчингом — хороша розтяжка і підтримання гарної фізичної форми.

DSC_0119
Pole Kids – пілонна акробатика для дітей віком від 8 до 14 років. Тренування спрямовані на розвиток сили, гнучкості, витривалості, координації і правильної здорової постави.

«Головне наше завдання – популяризація Pole dance в Рівному, крім того ми відчуваємо на собі відповідальність виховання здорового покоління – оскільки займаємося з діточками, і виховуємо майбутніх чемпіонів. Студія бере участь у різних змаганнях, і готує до цього своїх учениць. Тому кожна дівчинка чи доросла жінка, можуть прийти до нас і займатися, знаючи що у майбутньому зможуть теж взяти там участь. Ні вік, ні попередня фізична підготовка не мають значення, оскільки на змаганнях є різні вікові категорії від дітей до майстрів 50+», – розповідає співзасновник та тренер студії Ольга Немчук.

yozi5DxbyQQ
А ще Pole Danse Studio 360 запрошує відомих полденсерів на майстер класи, відтепер у планах дівчат робити це щоквартально.
Приємним моментом є і те що студія постійно влаштовує акції та цікаві пропозиції приурочені до різних дат. До прикладу діє постійна знижка членам однієї родини, також проводились акції до дня студента, Black Friday, безліч розіграшів у соціальних мережах чи безпосередньо на наших заходах. Не обходиться і без вечірок, де тренери та учениці виступають із різного жанру номерами.

dOSPihTKvV4
Отож якщо ви маєте бажання стати такими ж граційними, сильними та упевненими у собі завітайте до студії Pole Danse Studio 360, яка знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Кн. Острозького, 22.
Контактні телефони:
063 8188020  Ольга
096 67 55 489 Світлана

hr6w-7GiUss

(матеріал опубліковано на правах реклами)

Вікторія Малецька

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Спеціально для рівнянок – топ-10 домашніх масок для обличчя в холодну пору року

Як рівнянкам доглядати за шкірою обличчя в домашніх умовах взимку

Оля Полякіна: «Мені генетика дозволяє не дотримуватися дієт»

Як досягти ідеальної фігури – радить супермодель Рівненщини Лілія Боць

Догляд за волоссям в економ-умовах – поради рівнянкам від перукаря вищої категорії Бурмак Оксани.

tomat_green-01

Теґи:     
2 189 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + 3 =