З 1 жовтня в Україні триває призовна кампанія «Осінь-2015». Всього у рамках призовної кампанії восени цього року з Рівненщини планується призвати 380 юнаків. Загалом кампанією охоплять близько 11 тисяч молодих українців.

 «Призову підлягають громадяни України, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, а також старші особи, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу», – повідомив підполковник Олексій Чорнобай, помічник міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Термін строкової служби становить півтора року для юнаків, які не мають повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має. «При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу поза межами району проведення АТО», – уточнив представник Міноборони.

Міністерство оборони України продовжує реалізацію соціальних гарантій військовослужбовців та членів їхніх сімей. Наразі силове відомство ініціювало додатковий бюджетний запит на 140 мільйонів гривень, які планується спрямувати на поновлення виплат грошової компенсації військовослужбовцям за піднайом житла у повному обсязі. Оскільки з 1 травня цього року ці виплати були вдвічі скорочені через брак коштів.

630_360_1443679049_8024_1_

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

Теґи:   
586 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 16 =