????????????????????????????????????

18 лютого в центрі культури і мистецтв Львівського державного університету безпеки  життєдіяльності відбулось нагородження кращих пожежних-рятувальників. Захід організовано з метою вшанування осіб рядового і начальницького складу Держслужби з НС, які проявили героїзм і мужність при ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також учасників антитерористичної операції на території східних регіонів України.

Участь в урочистостях взяли представники ДСНС України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

72Ректор навчального закладу Михайло Козяр разом з президентом Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктором Доманським за бездоганну службу, мужність, відвагу і високий професіоналізм під час ліквідації надзвичайних ситуацій, нагородили відзнаками 25 пожежних-рятувальників із територіальних органів ДСНС Західного регіону.

Серед нагороджених були двоє співробітників Служби порятунку Рівненщини. Зависокий професіоналізм, мужність та бездоганне виконання службового обов’язку медалями «За відвагу на пожежі» були нагороджені командир відділення 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Острог прапорщик служби цивільного захисту Олександра Плісак та командира відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Рокитне прапорщик служби цивільного захисту Анатолій Смик.

????????????????????????????????????

Також для учасників заходу відбувся концерт та перегляд документального фільму про працівників ДСНС при ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків. Рятувальників ознайомили з історією Університету, його навчальною та науково-дослідною базою.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

До Міжнародного Дня рідної мови рівненська майстриня представила вишите Євангеліє

Серце дітям України… Марина Кузмічова про благодійність, псевдо волонтерів та безкінечну надію на краще

Володимир Торбіч: “Сьогодні мені вперше соромно за міліціонера, якого комісія залишила на посаді”

Знайшли жінку яка збила двох дітей у Рівному

У Рівному затримали чоловіків, які заради “дози” обкрадали квартири

На Рівненщині відзначать кращих спортсменів-інвалідів

У Рівному на вулиці стояв дитячий візок з підозрілим предметом

Дзюдоїсти з Рівненщини вибороли більшість нагород на домашньому чемпіонаті України

ЄС допомагає молоді Рівненщини у виборі професії

Цьогоріч на Рівненщині переселенці отримали понад 1 мільйон гривень

 

674 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =