парфуми

19 липня на території Комунального підприємства Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», що у селі Кустин Рівненського району, співробітниками Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено семінар-нараду з керівниками закладів літнього відпочинку та оздоровлення громадян (у тому числі дітей). Основною метою заходу було вирішення проблемних питань протипожежного характеру, які притаманні даним закладам.25
Зі вступним словом до посадових осіб звернувся заступник начальника обласного управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Олег Панюк. Зокрема він наголосив, що у літній період у закладах відпочиває та оздоровлюється велика кількість людей з яких більша половина діти. Тому суворе дотримання правил пожежної безпеки є життєвонеобхідним і першочерговим завданням, як присутніх на семінарі керівників так і рятувальників.
До присутніх довели основні вимоги чинного законодавства стосовно забезпечення їхніх закладів первинними засобами пожежогасіння і системами протипожежного захисту, утримання електрогосподарства та джерел зовнішнього і внутрішнього водопостачання. Також було наголошено, щодо проходження функціональних навчань керівниками та посадовими особами відповідальними за організацію роботи з питань цивільного захисту та пожежної безпеки у закладах відпочинку та оздоровлення. Окремо зупинилися на питаннях випробування будівельних конструкцій та надання протипожежних послуг у забезпеченні протипожежного захисту дослідно-випробувальною лабораторією Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.
На практичному прикладі фахівці лабораторії продемонстрували присутнім переваги оброблених вогнезахисним розчином будівельних конструкцій шляхом використання відкритого вогню. Окремо було продемонстровано роботу на тренажері для навчання правилам користування вогнегасниками. Усі бажаючі могли власноруч спробувати загасити умовне полумя та навчитися користуватися вогнегасниками. Загалом семінар-нарада пройшла змістовно та конструктивно. Керівники обласних закладів літнього відпочинку та оздоровлення пообіцяли, що намагатимуться максимально дотримуватися правил пожежної безпеки та виконувати рекомендації рятувальників, а у разі виникнення запитань звертатися за фаховою допомогою до спеціалістів пожежної справи.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській областіреклама реклама
753 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 1 =