парфуми

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір взяв участь у роботі пленуму ради обласної організації ветеранів України, присвяченого 30-річчю з дня заснування
Під час засідання посадовець звернув увагу на відзнаки, які були надіслані від колишнього керівництва центрального офісу організації. На бланку однієї з грамот було зображення георгіївської стрічки та радянської символіки.
Віталій Ундір запропонував повернути ці «нагороди» колишньому керівництву організації ветеранів України. Обласна організація одноголосно підтримала його ініціативу, адже в нинішніх умовах використання радянської символіки неприпустиме. 
«Я допускаю, що бланки можуть бути ще з попередніх років і їх треба використати, але ж не таким чином! Є грамоти з українською символікою! Георгіївська стрічка з моменту військової агресії є символом окупації Російської федерації проти України. Ці стрічки носять ті, хто вбиває мирних жителів і наших воїнів. Ми не маємо морального права приймати такі «нагороди», – відзначив Віталій Ундір.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
Теґи:
365 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 4 =

НОВИНИ