Подання до Кабміну на призначення рівненського «кіборга» Федора Мисюру начальником обласного управління інфраструктури та промисловостісьогодні підписав голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

Як раніше повідомлялося, Віталій Чугунніков ще у березні 2015 року запропонував Федору Мисюрі очолити відповідне управління. Однак тоді рівненський «кіборг» попросив голову облдержадміністрації відтермінувати його призначення у зв’язку з курсом реабілітації, який той проходив після поранення в Донецькому аеропорті. Днями Федір Мисюра підтвердив своє бажання працювати в команді керівника Рівненської ОДА. Тож Віталій Чугунніков направив подання на його призначення до профільних міністерств Кабінету Міністрів.

«Після нашої першої зустрічі я мав декілька консультацій з людьми, які працювали з Федором у міському управлінні транспорту. Всі вони його характеризують не лише як сміливого та принципового, але й як достатньо кваліфікованого працівника. Тож я радий, що Федір погодився очолити обласне управління. Думаю, з його приходом ми усі лише виграємо», – підкреслив Віталій Чугунніков.

Нагадаємо, що Федір Мисюра працював головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради. Був мобілізований в зону АТО у серпні минулого року. Під час виконання бойового завдання у Донецькому аеропорту отримав важке поранення вночі 15 січня 2015 року.

mis

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

На Рівненщині заготовлено майже 9 тонн донорської крові

На Рівненщині злагоджуються підрозділи стрілецького батальйону територіальної оборони області

Рівнян просять без необхідності не виходити на вулицюtomat_green-01

483 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =