В рамках візиту до Костопільського району голова Рівненської облдержадміністрації разом із своїм заступником Світланою Богатирчук-Кривко відвідали пологове відділення центральної райлікарні. В закладі щойно завершилися ремонті роботи четвертого поверху будівлі.

Посадовці зустрілися з колективом медзакладу та подарували сертифікат на медичне обладнання – фетальний монітор для дослідження стану плода.

«Більше 900 тисяч гривень, які були витрачені на ремонт поверху, керівництву лікарні вдалося зекономити завдяки впровадженню енергоощадних технологій. Це є прикладом того, що Програма енергоефективності діє і допомагає не лише відмовитися від російського газу, але й економити на опаленні. Ще будучи радником голови ОДА, особливу увагу я приділяв цій Програмі. І сьогодні ми є свідками того, що вона дає позитивні результати», – зазначив голова Олексій Муляренко.

У пологовому ще планують ремонт І-ІІ поверхів, куди буде переведено поліклінічне відділення. Це покращить взаємозв’язок у роботі із стаціонаром та зникнуть труднощі в забезпеченні ургентних консультацій та діагностичних обстежень спеціалістами вузького профілю.

Повідомляє прес-служба Рівненської  ОДА

736 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 1 =