Протягом 23 та 24 червня в Рівному пройде практичний семінар «Як робити бізнес з Німеччиною». Організаторами семінару виступили Німецьке товариство міжнародного співробітництва та Рівненська обласна державна адміністрація.

Як запевняють в облдержадміністрації, цей семінар носитиме суто практичний характер та буде корисним саме для представників малого та середнього бізнесу.

«Для малих та середніх підприємств області дуже важко вийти на іноземних інвесторів. Адже в них немає можливості наймати спеціалістів чи презентувати себе на закордонних форумах. Тож Рівненська ОДА спільно з нашими німецькими партнерами вирішили провести цей семінар, щоб навчити малих та середніх підприємців залучати інвестиції, зокрема з Німеччини», – пояснив радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За його словами, під час семінару німецькі експерти розкажуть рівненським бізнесменам про принципи, якими керуються німецькі інвестори у введені бізнесу, яким чином виходити на європейські ринки та як правильно шукати інвестиційного партнера для просування продукції на світові ринки.

Окремо в програмі семінару передбачається проведення цілої низки майстер-класів по роботі із залучення інвестицій в приватний бізнес.

Олексій Муляренко переконаний, що даний захід буде корисним для представників малого та середнього бізнесу, а тому закликає підприємців Рівненщини не залишатися осторонь та активно самовдосконалюватися.

Щоб взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися у Рівненській агенції із залучення інвестицій «ІнвестІнРівне» за тел. (0362) 221 565, моб. (050) 637 16 37 (Дмитро Янушевський) або подати заявку на e-mail: invest@investinrivne.org.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

685 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − вісім =