Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко розповів про підготовку Рівненського аеропорту до роботи в зимовий період
«На сьогодні вже протестовано і підтверджено відповідним сертифікатом готовність сигнальної системи аеропорту до роботи в зимовий період. Ми провели домовилися про оренду техніки для очистки злітної смуги аеропорту від снігу. Також перед керівництвом аеропорту поставлена задача знайти можливого орендувача АПУ – апарату для запуску двигунів літака в зимовий період», – розповів голова ОДА.
В цілому ж керівник Рівненської облдержадміністрації подякував усім причетним до справи відродження аеропорту та висловив сподівання, що вже незабаром з рівненського летовища літатимуть не лише чартерні рейси, але й регулярні.
«Коли ми лише розпочинали справу відродження нашого летовища, було чимало сумнівів – чи буде цей проект успішним. Але завдяки патріотичній позиції пасажирів, які обирали саме наш аеропорт, завдяки нашим партнерам із TPG аеропорт ожив і поступово розвивається», – зазначив Олексій Муляренко.
Так, перша чартерна програма передбачала один рейс на тиждень. Програма, яка стартувала на Єгипет, передбачає вже три літаки щотижня.
«Це свідчить про довіру та популярність нашого аеропорту. Я щиро дякую пасажирам та нашим партнерам за віру в нашу спільну справу у відродження нашого летовища. Переконаний, що вже зовсім скоро з рівненського аеропорту почнуть літати не лише чартерні, але й регулярні рейси до багатьох країн світу», – наголосив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
544 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + шість =