adf470efd6b662c048bca6c89ec01e3cЗавтра, 31 січня, в КЗ “Рівненська обласна бібліотека для дітей” Рівненської обласної ради відбудеться презентація нових книг письменника Сергія Гридіна «Незрозумілі» та «Не-Ангел».
Сергій Гридін – автор книг, якими зачитуються діти, підлітки та дорослі всієї України. За час своєї літературної діяльності він зумів стати символом нової української підліткової літератури, наважився вголос говорити про теми-табу, які досі рідко проникали в українську дитячу літературу.
Твори Сергія Гридіна двічі ставали переможцями конкурсу„Краща книга Рівненщини”: у номінації „Краще видання для дітей” (2013) «Федько, прибулець з інтернету» та «Краще видання для юнацтва та молоді» (2015) «Не такий». У 2012 році його книга „Федько у пошуках Чупакабри” потрапила до довгого списку премії „Книга року ВВС”. Книга „Не такий” увійшла до короткого списку номінантів щорічної премії „Дитяча книга року ВВС-2013”.
Повісті «Не-Ангел» та «Незрозумілі» Сергія Гридіна вражають і захоплюють актуальною і відвертою розмовою про підлітків, їх світ, проблеми та емоції.
Початок зустрічі – о 14.20 годині.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
517 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 17 =