Цю дату працівники тролейбусного управління вирішили відзначити.

 Проходили урочистості у залі комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс». Зібралися тут колишні і нинішні його працівники. Пригадували, як у місті з’явилися перші 25 тролейбусів. Спершу рухалися вони за єдиним маршрутом «Мототрек — Рівненський завод високовольтної апаратури».

 Найдовше працює на підприємстві Раїса Поліщук. Вона була водієм одного з перших тролейбусів, які привезли з Чехословаччини. Щоб навчитися керувати цим транспортом, вона колись проходила навчання у Києві. Вже потім у Рівному стали готувати своїх водіїв.

10

 — Прийшла на роботу 19-річною дівчиною,  — пригадує п. Раїса, — Тоді було близько 15 жінок-водіїв. Зараз — значно більше.

     Прийшов на свято і міський голова Рівного Володимир Хомко, який розповів, якою бачить подальшу роботу КП «Рівнеелектроавтотранс». Повідомив, що Рівне матиме ще 10 польських тролейбусів. Таких самих, як уже курсують по місту.

    — Хочу, щоб у місті був екологічно чистий транспорт. Щоб ви були єдиними перевізниками у Рівному, — звернувся до присутніх Володимир Хомко. — Знаю, що кондуктори хвилюються, що при запровадженні «єдиного квитка» залишаться без роботи. Але звільнень не буде. Зробимо для того  все .

12

– Дуже приємно, що в цьому році нам вдалося досягти фінансової стабільності нашого тролейбусного управління.І не менш приємно, що вже два квартали поспіль комунальне підприємство „Рівнеелектроавтотранс” займає призові місця в Україні. В ІІІ кварталі цього року ми знову серед призерів, – зауважив директор КП “Рівнеелектроавтотранс”.

13 15 14

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

748 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + сім =