парфуми1

До Рівненської ОДА для отримання  дозволу на право користування пільгами з оподаткування звернулося Рівненське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС).
Як розповів керівник підприємства Ігор Подранецький, нині тут працює 82 людей, 59 з яких – мають інвалідність. Заборгованість з виплати заробітної плати відсутня. Підприємство постійно шукає шляхи реалізації продукції та нові моделі виробництва. Втім, аби конкурувати із приватниками, підприємству необхідне пільгове оподаткування.
Комісією з питань діяльності підприємств та громадських організацій інвалідів у Рівненській області, яку очолює заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, одноголосно вирішено надати дозвіл на пільгове оподаткування підприємству. Як зазначив голова комісії Ігор Тимошенко, підприємство, яке щорічно одержує таку пільгу, повинне і надалі виконувати всі соціальні гарантії.
Відтак, з 1 липня УТОС знову матиме пільгове оподаткування.
Нагадаємо, Рівненське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих виготовляє щетинно – щіткові, швейні вироби, а також з  гофрокартону та дерева. Також підприємство займається збиранням різних виробів з давальницької сировини.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
511 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × два =