Темпи нинішнього життя набирають шалених обертів – всюди поспіти, усе владнати. Благо є автівки з якими питання вирішуються оперативніше. У цій вічній круговерті дорослих справ, істотну частину часу в авто, разом з нами, проводять наші діти. І тут, на перший план виходить питання дитячої автобезпеки.
Для того, аби під час руху автівки зайвий раз не наражати дітлахів на небезпеку варто придбати автокрісло. До слова, за правилами ПДР дитина може їхати в авто лише сидячи у такому кріслі й аж ніяк не на руках чи просто на сидінні.
Купити автокрісло у Рівному не складе великих труднощів. Можна ходити від магазину до магазину або ж скористатися інтернет-ресурсами. На сайті AUTO.RIA.com представлений широкий вибір автокрісел з різним ціновим діапазоном. Як вибрати якісне, комфортне та головне безпечне крісло для вашого малюка читайте у нашому матеріалі далі.
Загалом автокрісла поділяються на кілька груп. Ключовим моментом при виборі крісла має бути вага вашої дитини.
Група 0 – автокрісла для дітей від народження до 1 року (для ваги до 9 кг);
Група 1 – автокрісла для дітей від 9 до 18 кг;
Група 2 та 3 – автокрісла для дітей вагою від 18 до 36 кг.
Якщо визначились автокрісло якої групи підходить вашому малюкові варто звернути увагу на наступні моменти:
Якість матеріалу. Пластик – окрім того, що крісло виготовлене з якісного матеріалу прослужить вам багато років, під час удару хороший пластик деформується, а не тріскається. Обшивка має гарно поглинати вологу. Перевірте, чи вказує виробник, які використовував фарбники при оздобленні обшивки та чи не має серед них шкідливих для здоров’я людини.
Ремені безпеки. Зверніть увагу, якщо ваша дитина має вагу меншу ніж 18 кг їй потрібне крісло з п’ятиточковими ременями. При вазі понад 18 кг – фіксувати можна триточковим ременем. Важливий момент, п’ятиточкові ремені при гальмуванні не витримують ваги більш як 18 кг.
У багатьох сучасних автокріслах існує безліч опцій, починаючи від регулювання висоти підголівника закінчуючи наявністю вбудованих динаміків.
Поцікавтесь гарантією на крісло, а також наявністю краш-тестів. Краш-тест задоволення не з дешевих, і його собі можуть дозволити добре відомі виробники. Тому звісно таке автокрісло влетить вам у копієчку, але принаймні ви будете впевнені у його якості та безпеці.
І звісно ж крісло повинно бути зручним, вашій дитині має бути комфортно!
Нехай час проведений в автівці завжди буде безпечним для вас і ваших дітей.
на правах реклами
463 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + 11 =