Упродовж вихідних Рівненщина фестивалила. Так, 17 вересня у Вараші, на День міста, відбувся обласний фестиваль народної творчості та побуту «Барви Надстир’я», а вже 18 вересня у Березному родини змагалися на обласному фестивалі-конкурсі сільських (селищних) культурно-дозвіллєвих комплексів «… І творчістю хата багата!».
IMG_05.JPGВ обласному фестивалі народної творчості та побуту «Барви Надстир’я» взяли участь 28 колективів з Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Зарічненського, Острозького, Радивилівського, Сарненського районів та міста Кузнецовськ. Декоративно-ужиткове мистецтво представляли майстри народної творчості Здолбунівського, Костопільського районів та міст Рівне і Сарни.
І творчістю хата багата (3).jpgОбласний фестиваль-конкурс сільських (селищних) культурно-дозвіллєвих комплексів «… І творчістю хата багата!» у місті Березне був представлений 10 родинами-переможцями районних оглядів з Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Радивилівського, Рокитнівського, Сарненського районів.
– Родини змагалися у п’яти конкурсах: «Представлення», «Люби і знай свій рідний край», «Танцювальний», «Смуга перешкод», «Рукотворна краса». На розсуд глядача та журі кожна родина облаштувала свою садибу, де були представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва старшого покоління родини, родинне дерево підготували та оформили наймолодші учасники, мама презентувала кулінарні страви. Загалом, кожна родина мала змогу проявити себе як і творчо, так і показати свою ерудицію на знання рідного краю, позмагатися у спортивному конкурсі, – кажуть у комунальному закладі «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.
І творчістю хата багата (4).jpgПереможцями визнано: І місце – родина Шепелів село Кричильськ Кричильського КДК Сарненського району; ІІ місце – родина Миркевичів селоВовковиї Вовковиївського КДК Демидівського району; ІІІ місце – родина Ворощуків село Маща Мащанського КДК Костопільського району. Всі учасники були нагороджені грамотами, переможці – сувенірами.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
615 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + девять =