Днями, в Катеринівській виправній колонії (№46), що на Рівненщині, завершено весняно-польові роботи на землях підсобного господарства установи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для обробітку ґрунту та садіння використовується власний трактор із закупленим в 2013 році новим знаряддям – картоплесаджалкою та фрезою. Проведено посадку картоплі на площі 2 га. Це дозволить отримати близько 20 тонн картоплі, що становить двомісячну потребу установи в картоплі, та забезпечить використання свіжої картоплі в установі до централізованих поставок.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В теплиці установи заздалегідь було вирощено розсаду помідорів та огірків. Розсаду вже почали висаджувати на відкритому ґрунті – помідори на площі 0,3 га, огірки на площі 0,5 га. Крім того на площі 7,5 га вирощуються зернові культури.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Щороку навесні ми висаджуємо на підсобному господарстві різноманітні овочі. Це дозволяє нам організовувати протягом липня-вересня видачу салатів із свіжих овочів, частково овочі використовуються також для заготівлі солінь, які засуджені споживають у зимовий період», – розповідає Старший інспектор відділу інтендантського та господарського забезпечення Катеринівської ВК Юрій Вакулко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Повідомляють у пенітенціарній службі Рівненської області

433 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 2 =