Адже 27-28 вересня у Рівному відбудеться восьме засідання Ради туристичних міст і регіонів та четверте засідання Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
На запрошення Рівненської ОДА в область з’їдуться фахівці туристичної галузі з усієї країни – аби обговорити перспективи розвитку активного, мисливського та екологічного туризму в Україні на прикладі міжнародної практики.
Учасники заходів – члени відповідних рад областей, а також делегація зі столиці – заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Татарчук, радник Першого Віце-прем’єр-міністра Іван Ліптуга, в.о. директора департаменту туризму та курортів Мінекономіки Віталіна Мартиновська.
Офіційне відкриття – 27 вересня, о 10.30.
Місце проведення: Рівненський район, с.Велика Омеляна, вул.Дубенська, 4а, готель «Софія».
Під час заходу регіони представлять свій туристичний потенціал. Зокрема, фахівці туристичної сфери Рівненщини розкажуть про впровадження в області іноземного досвіду з розвитку «Зелених шляхів» (Green Ways), розвиток мисливського туризму та на природно-заповідних територіях. Крім того, мова йтиме про реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги як інструменту розвитку об’єктів культурної спадщини.
Гостей ознайомлять з туристичними родзинками краю – Тараканівським фортом, Дубенським замком, Пересопницею, Тунелем кохання та мисливським комплексом «Сокіл».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
450 переглядів

Один комментар на “Рівненщина збирає фахівців туризму з усієї України

  • 21-Вер-2017 о 11:10

    Молодці. Хай може разом придумають, як зробити, щоб народ перестав смітити на туристичних маошрутах.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =