За дорученням голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка в області зібрано допомогу для відбудови Балаклії – міста на Харківщині, що постраждало внаслідок вибухів на складах зберігання боєприпасів
В Рівненській ОДА  було налагоджено взаємодію між усіма відповідними службами задля оперативного збору та відправки необхідних будівельних матеріалів для відновлення життєдіяльності міста на Харківщині.
Так, зібрано дві вантажівки гуманітарного вантажу. Для допомоги жителям Балаклійського району передано 54 кубів обрізної дошки, 8 кубів дерев’яних брусів, 2000 квадратних метри плівки ПВХ  та цвяхи.
«Переконаний, що будівельні матеріали знадобляться у відновленні житлових будинків, що постраждали від вибухів, – розповів Олексій Муляренко. – Вже сьогодні вантажівки дозавантажують, після чого вони відправляться на Харківщину. Завтра по обіді гуманітарна допомога буде на місці – у Балаклії. Хочу подякувати усім районам області, що не залишилися осторонь людського горя та долучилися до збору допомоги».
Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко доручив головам обласних державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.
Нагадаємо, раніше Рівненщина активно долучилася до надання допомоги постраждалим внаслідок обстрілів по житлових кварталах Авдіївки. Тоді було відправлено у Донецьку область більше 40 тонн гуманітарки.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
452 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 4 =

НОВИНИ