У її складі – представники управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської облради, Петриківської ОТГ, Центру народної творчості «Дивокрай» та ГО «Жінки плюс».
Гості цікавилися, як на Рівненщині взаємодіють обласна влада та ОТГ в процесі децентралізації. Зокрема, деталі проведення реформи у сфері освіти, культури, туризму, медицини та молодіжній політиці. Окремо дніпровські колеги означили питання гендерної політики.
Аби визначити для себе нові ідеї для втілення в галузі культури і туризму, візитери зустрілися із заступником голови Рівненської ОДА Світланою Богатирчук-Кривко та фахівцями з профільного управління облдержадміністрації.
Світлана Богатирчук-Кривко ознайомила колег з особливостями нашої області та розповіла про важливі акценти у секторальних реформах, зокрема, збереження усіх закладів та підвищення якості надання послуг.
Візит виявився плідним на користь обох сторін, адже Дніпропетровська область має досвід у збереженні нематеріальної культурної спадщини. Як відомо, Петриківський розпис та Козацькі пісні Дніпропетровщини було включено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. І на Рівненщині нині теж прагнуть долучити до цього переліку свої надбання, зокрема, багатовікову традицію серпанкового ткацтва села Крупове Дубровицького району.
У рамках поїздки для колег з Дніпра показали визначні туристичні родзинки нашої області. Провели екскурсії Дубенським замком, Тараканівським фортом та Полем Берестецької битви. Побували у Музеї бурштину, Пересопниці, Тунелі Кохання та відвідали облмуздрамтеатр.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
264 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 3 =

НОВИНИ