Сьогодні відбулася спільна зустріч голови Національної спілки поетів України Михайла Сидоржевського та голови обласної організації НСПУ Ірини Баковецької з першим заступником голови обласної ради Олександром Корнійчуком і заступником голови ОДА, головою комісії облради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села Світланою Богатирчук-Кривко.
Михайло Сидоржевський вручив відзнаку для представників обласної влади за співпрацю з Національною спілкою письменників України та сприяння у розвитку української літератури. А також відзначив літературно-музичний Всеукраїнський арт-семінар «Куст-2017», який проходив на Рівненщині, як один із кращих в Україні. Як відомо, на організацію цього заходу з обласного бюджету було виділено 40 тисяч гривень, а його учасниками були літератори з України та зарубіжних країн, які виступили на сценах фестивалів «Тарас Бульба» та «Гурби-2017».
Крім того, під час робочого візиту на Рівненщину голова НСПУ зустрівся з членами письменницької організації області та взяв участь у презентації інноваційного в Україні проекту відео-альманах рівненських письменників.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
520 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − одинадцять =