Як відомо, восени часто проявляються симптоми різних недуг, особливо, якщо вони набули хронічного характеру. Не винятком є і нервова система людина. У сучасному світі людський організм постійно відчуває на собі негативний вплив стресів, а у поєднанні із надмірними навантаженнями, поганою екологією та нездоровим харчуванням – це стає  «чудовим» підґрунтям для зародження та розвитку хвороб центральної та периферичної нервової системи. Підводним камнем цих недуг є те, що людина не одразу розуміє, якого спеціаліста їй потрібно відвідати, адже неврологічні симптоми мають схожість з проявами інших хвороб. Коли ж необхідно звернутися до невролога, як розрізнити симптоматику та все, що потрібно знати про неврологічні захворювання Новинам по-рівненськи розповіла лікар-невролог медичного центру Life Clinic Валентина Лелюх.
«Симптоматика неврологічних захворювань може бути дуже різною. Якщо вас турбує головний біль, поганий сон, відчуття шуму у вухах, погана координація рухів, порушення зору, біль в області хребта, постійна перевтома, порушення апетиту, тремтіння рук і ніг, стан тривожності вам обов’язково потрібно на обстеження до невролога», – розповідає Валентина Андріївна. – «Варто зазначити, що захворювання нервової системи тісно пов’язані з ортопедією, психіатрією, ендокринологією, офтальмологією й іншими сферами. Тому зазвичай, обстеження та лікування хворого найчастіше проходить комплексно».
Валентина Лелюх відмічає, що останні роки неврологічні захворювання «молодшають», якщо раніше з такими проблемами стикалися зазвичай люди після 45 років, то нині ж це стає проблемою людей більш молодого віку.
«Зволікати з візитом до невролога категорично не можна при травмі голови, різкій нудоті, блювоті, втраті свідомості, асиметрії обличчя, неможливості контролювати одну зі сторін тіла», – відмічає лікар-невролог Лелюх Валентина. – «Важливо розуміти, що чим раніше людина отримала професійну допомогу, тим більше шансів відновити нормальну роботу усього організму».
Остеохондроз, серцево-судинна дистонія, інсульт, хвороба Alzheimer і Parkinson, розсіяний склероз, сколіоз, невралгія трійчастого нерву, невроз, радикуліт та ряд інших захворювань діагностується та лікується саме неврологами.
 «У медичному центрі Life Clinic високотехнологічне устаткування видає точний результат навіть на ранніх стадіях ураження, це дозволяє вчасно призначити ефективний курс лікування», – відмічає Валентина Андріївна. – «Окрім того, що у медичному центрі можна здати усі аналізи та отримати оперативно їхні результати та пройти діагностичне обстеження, тут функціонує також денний стаціонар».
Маючи великий досвід, фахівці медичного центру проводять відновлення хворих після інсульту й важких травм головного мозку. Максимально точно встановлюють діагноз, що гарантує позитивний результат від лікування. І чим раніше буде виявлена патологія, тим швидше можна буде повернутися до нормального життя.
«Важливим моментом у лікуванні захворювань нервової системи є встановлення та усунення причин, через які виникли неврологічні порушення, а також  усунення симптомів», – розповідає Валентина Лелюх.
Лікарка відмічає, що захворюванням нервової системи частіше піддаються дуже емоційні люди. Нині ж коли на дворі осінь, а як відомо нервова система досить гостро може зреагувати на зміну сезонів, можуть виникати такі проблеми, як наприклад, безсоння, депресія, дратівливість, апатія, тощо.
«У якості профілактики варто звернути увагу на режим дня, баланс відпочинку та навантаження. Здоровий сон вкрай необхідний, адже у сні нервова система краще відновлюється. Харчування має бути багатим на овочі і фрукти. І звісно, намагайтесь мислити позитивно», – підсумовує лікар-невролог медичного центру Life Clinic Валентина Лелюх.
Записати на консультацію лікаря-невролога можна за номерами телефонів:
+38 (098) 041-59-00
+38 (093) 041-59-00
+38 (095) 041-59-00
Рівне, вул. Симона Петлюри, 35
На правах реклами
1 736 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 4 =