«Чоловіче здоров’я» завжди було предметом гордості у представників чоловічої статі. Утім лікарі відмічають, що відвідувати медиків чоловіки не поспішають і часто-густо звертаються за допомогою коли «терпіти вже не сила». На сьогодні збільшенню урологічних хвороб сприяє малорухливий спосіб життя, систематичні стреси та погана екологія. Як вберегтися від чоловічих недуг  та вчасно розпізнати перші симптоми Новинам по-рівненськи розповів ліка-уролог медичного центру “Оксфорд Медікал Рівне” Бульчак Вадим Миколайович.
«Підступність урологічних проблем полягає у тому, що більшість хвороб практично не помітні на ранніх етапах захворювання, саме тому для чоловіків важливі систематичні профілактичні огляди» – каже Вадим Миколайович.
Не варто відкладати візит до лікаря, якщо ви відчуваєте дискомфорт при сечовипусканні або ж постійний біль внизу живота. Систематичне нездужання та безпричинне підвищення температура тіла також можуть свідчити про негаразди у сфері чоловічого здоров’я. Якщо у вас з’явилися наступні симптоми – зменшення тривалості статевого акту, відсутність або зміна статевого потягу, свербіж або печіння в області статевих органів, у тому числі після незахищеного сексу, огляд лікаря-уролога вам просто необхідний.
«Під час первинного огляду впершу чергу відбувається делікатна розмова з пацієнтом. Тут дуже важливий принцип індивідуального підходу, адже пацієнт має бути максимально відвертим з лікарем», – зазначає Бульчак Вадим. – «Наступним етапом є огляд,  пальцеве обстеження передміхурової залози та постановка попереднього діагнозу. При потребі лікар призначає додаткові обстеження – УЗД і аналізи. Коли відомий точний діагноз призначається ефективне та безпечне лікування».
Досягнути бажаного результату у лікуванні урологам допомагає застосування універсального апарату лазерної та ультразвукової терапії «Стрижень-Лу». Апарат поєднує лазерний та ультразвуковий канали, що дозволяє здійснювати результативний фізіотерапевтичний вплив.
«Прекрасно себе зарекомендував «Стрижень-Лу» у фізіотерапії простатиту та уретриту, під час лікування хвороб, які передаються статевим шляхом», – каже Вадим Миколайович. – «Апарат забезпечує повну безпечність при абсолютній відсутності болю».
Лікарі-урологи медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» успішно лікують:
простатит (хронічний і бактеріальний)
аденому простати
передчасне сім’явиверження
проблеми з ерекцією
інфекційні захворювання
«Профілактикою урологічних захворювань є регулярні статеві відносини, при цьому слід наголосити статеві контакти мають бути безпечними та захищеними. Уникайте переохолоджень. Зведіть до мінімуму вживання алкоголю. Не паліть. Узагалі здоровий спосіб життя на пряму пов’язаний з чоловічим здоров’ям», – зазначає Бульчак Вадим.
Хочете бути впевненим у своєму чоловічому здоров’ї?
Записуйтеся на прийом до лікаря уролога за телефоном: (0362) 40 40 50, (067) 840 40 50
На правах реклами
1 702 переглядів