Літо – це золота пора для подорожей та відпочинку. Поряд із подорожами закордоном активно розвивається і місцевий туризм. Що й говорити, а Україна таки багата на унікальні місця та багату історію. Тож, якщо ви вирішили пізнати свою країну мандруючи від міста до міста, актуальним питанням для вас стане – місце ночівлі. Звісно, завжди можна винайняти номер у готелі, та цей варіант не з дешевих.  Є бюджетний варіант –  хостел, утім і там є свої мінуси. Тому часто подорожуючі обирають оптимальний варіант – подобова оренда квартири. Як і де шукати житло та як уникнути аферистів читайте у нашому матеріалі далі.
Найзручнішим способом, орендувати квартиру подобово у незнайомому вам місці, є використання профільних веб-сайтів з пошуку нерухомості. На відповідних інтернет ресурсах орендодавці розміщують усю необхідну інформацію, зазвичай зі світлинами і ви маєте можливість підшукати помешкання навіть їдучі у дорозі. Гарно себе у цьому плані зарекомендував сайт DOM.RIA.com, адже поміж інших оголошень є публікації з поміткою «перевірено». Це означає, що інспектор сайту особисто приїздив до помешкання та пересвідчився у достовірності наданої інформації. У свою чергу це убезпечить вас від розчарувань та ймовірних аферистів.
Якщо говорити про популярні шахрайські схеми, то це звісно вимагання частини оплати до моменту підписання договору чи вашого безпосереднього заселення у квартиру. Узагалі, будь яких «заочних» фінансових рухів варто уникати, адже де гарантія, що перерахувавши кошти ви заселитесь у обрану квартиру? Уникайте квартир з надто низькими цінами, це також може бути «приманка» аферистів.
Визначтеся з основними критеріями, що має обов’язково бути у помешканні – холодильник, телевізор, Wi-Fi  і т.д. Якщо власник квартири запевняє, що все необхідне є, убезпечте себе та у його присутності перевірте чи відповідає дана інформація дійсності. Також, варто сфотографувати приміщення до вашого «вселення», щоб потім вам не «приписали» поламані дверцята чи побитий світильник. З тієї ж причини перевірте чи працює техніка.
Зазвичай орендодавці для своєї безпеки просять пред’явити документи, не соромтеся та попросіть зробити те саме, адже і вам потрібно знати з ким ви маєте справу. А ще завжди можна поцікавитись у сусідів, чим «славиться» ця квартира та людина яка її здає. Пам’ятайте, що найбільшою гарантією вашої безпеки є укладання договору, навіть якщо жити вам доведеться усього кілька днів.  У випадку проблем, без письмового договору ви не зможете відстояти свої права.
Гарних мандрівок та незабутніх вражень.
На правах реклами
628 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × два =