У сервісних центрах МВС під час надання адміністративних послуг трапляються випадки, коли працівники виявляють підроблені документи, транспортні засоби номери агрегатів, яких змінені або підроблені, викрадені автівки і навіть осіб, які перебувають у розшуку.
Загалом, з початку року фахівці територіальних сервісних центрів МВС Рівненщини виявили 18 викрадених автомобілів, 6 з яких поцуплені за кордоном. Окрім того, працівники виявили у 41 транспортному засобі змінені або підроблені номера агрегатів.
Аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця і покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно при перереєстрації транспортного засобу та заповнюється адміністратором в електронній формі.
Важливою процедурою в даному процесі є проведення працівниками Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу. Під час огляду перевірять ідентифікаційні номери і реєстраційні документи. У випадку проведення експертного дослідження транспортного засобу спеціалісти встановлять відсутність чи наявність ознаки пошкодження, підробки чи заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу та підроблення реєстраційних документів.
Огляд транспортного засобу безкоштовний та є обов’язковим. А експертне дослідження – платна послуга. Його проводять на розсуд власника авто, якщо виникли сумніви щодо достовірності певних даних.
Також у роботі фахівців сервісних центрів МВС трапляються випадки, коли вони виявляють не лише підроблені номера агрегатів кузовів чи двигунів, а й документи: з початку року виявлено 6 несправжніх свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та 1 медичну довідку. Окрім того, співробітники територіальних сервісних центрів МВС Рівненщини виявили 5 осіб, які перебували у розшуку.
Повідомляє РСЦ МВС в Рівненській області
454 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 13 =

НОВИНИ