Дача… хтось одразу уявляє грядку, де можна власноруч зростити полуницю, а потім ласувати варенням взимку, у когось перед очима мангал та смажене м’ясо, рибалка, ліс, а ще сімейний відпочинок, оздоровлення і багато, багато іншого. Отож, якщо ви вирішили від мрій перейти до конкретних дій та придбати дачу за містом, потрібно підійти до цього питання з усією відповідальністю, адже від ваших вподобань і планів на майбутнє залежить те, як і де потрібно вибирати дачний будиночок.
Купити дачу поблизу Рівного для містян – ідеальний варіант, адже за умови відсутності власного авто, у найближчі населені пункти безперебійно курсує громадський транспорт. Узагалі віддаленість дачі від основного місця проживання значить багато, адже це ваш час, зручність та вартість поїздки. Пошук пропозицій можна здійснювати на спеціалізованих веб-сайтах, наприклад таких, як DOM.RIA.com.
Звісно, на перше, що потрібно орієнтуватися – це ваша фінансова спроможність. Тут усе зрозуміло, чим більше грошей у вас є, тим більше шансів купити садибу в елітному місці. Звісно свою роль відіграє ще й справа смаку, адже одні хочуть ближче до цивілізації, іншим потрібний спокій та тиша віддаленої сільської місцевості. До слова, у час надмірного шуму та брудного повітря, багато містян роблять акцент, при виборі дачі, саме на екологічній складовій. Тому попередньо поцікавтеся, чи немає поблизу екологічно негативних об’єктів таких наприклад, як заводи, звалища чи тваринницькі комплекси.
Переважно, дачі продаються із прибудинковими городніми ділянками та садками. Отож, якщо ви плануєте влітку вирощувати огородину, важливо дізнатися про якість та родючість ґрунту. Рівень ґрунтових вод, кислотність ґрунту, що росло на цій землі у попередні роки та чим і коли удобрювалася земля – усе це має значення. Від цих факторів залежить чи бути врожаю на вашому городі чи садку. Можливо, ви плануєте зробити на вирощуванні овочів та фруктів власний міні-бізнес, тоді доцільно відвезти ґрунт у лабораторію, де вам розкажуть про його склад та якість від «А» до «Я».
Важливим фактором для багатьох при виборі дачі є наявність комунікацій. Дехто не може уявити, як це жити і носити воду з колодязя у дім і ходити до вбиральні на вулиці, між тим це реалії віддалених сільських районів. Тому, якщо ви стовідсотковий урбаніст варто підшуковувати варіанти з більш зручною комунікацією, бо інакше перебування на дачі може з відпочинку перетворитися на справжнє випробування.
Оцініть стан самого приміщення, чи потребує він ваших додаткових капіталовкладень. В якому стані знаходиться двір, чи є у ньому гараж або господарча будівля.
Сусіди… здавалося б – «Ну що там того літа…», «А може, я й узагалі словом ні до кого не обізвуся», «Яка мені різниця, які вони, я ж тут постійно не живу». І даремно ви так думаєте, бо якщо до прикладу це звичайне село, то за наявності гарних відносин, ці люди зможуть приглянути за вашою дачею. Якщо ж по сусідству з вами такі ж дачники і ваші погляди на відпочинок не співпадають, конфліктів не уникнути. До прикладу поцікавтеся, чи не буває тут надмірних гучних вечірок.
Якщо ви знайшли дачу своєї мрії і ви готові її придбати, лишається перевірити її юридичну “чистоту”. Пам’ятайте, у сфері продажу нерухомості та земельних ділянок існує безліч афер, тому, щоб не потрапити у халепу варто скористатися послугами висококваліфікованих ріелторів та нотаріусів.
Вдалого придбання!
на правах реклами 
Теґи:   
231 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 13 =