Купівля квартири – справа, яка не терпить легковажності та надмірного поспіху. Бувають випадки, коли люди, намір купити житло «виношують роками», збираючи кошти, визначаючись з районом, складаючи списки переваг та недоліків. Серед усього цього різноманіття є один пункт, якому зазвичай мало приділяють уваги, – це час купівлі! Зима, весна, літо, осінь… чи є різниця коли купувати? Фахівці кажуть – безперечно є. Коли ліпше придбати омріяну нерухомість, де і як це зробити читайте у нашому матеріалі далі.
Круглий рік газети, стіни оголошень та тематичні сайти пістрявіють пропозиціями купівлі/продажу житла. В останні роки чітко прослідковується тенденція, що покупці надають перевагу пошуку житла через мережу Інтернет. Не дивно, адже це суттєва економія часу, сидячи дома чи на роботі ви можете ознайомитися з усіма запропонованими варіантами, дізнатися цінову політику та переглянути фото. Особливою популярністю користується зокрема сайт  DOM.RIA.com.  Особливу довіру серед покупців, має функція «перевірено», коли представник компанії безпосередньо відвідує запропоновану до продажу квартиру, що  захищає покупця від шахраїв. .
Купити квартиру у Рівному не складе проблем, ринок нерухомості у місті живий та активний цілий рік. Утім експерти зазначають, саме вигідно купувати… взимку. Річ у тім, що ринок нерухомості, починаючи з грудня місяця, «впадає у зимову сплячку». Саме у цей період можна купити квартиру за дуже хорошою ціною. Проте зважайте, що взимку кількість пропозицій буде суттєво меншою аніж до прикладу, влітку.
У лютому місяці ціни трохи починають повзти до гори, зазвичай це стосується «ходових» однокімнатних квартир. Навесні ринок нерухомості оживає і кількість пропозицій збільшується. На початку літа тенденція змінюється до зниження – це пов’язано в першу чергу з сезоном відпочинку і відпусток. Найактивніше продають квартири у період з серпня по листопад місяць.
Проте варто зазначити, такі закономірності стосуються більше квартир  вторинного ринку. Якісне житло у новобудові тримається у ціні круглий рік.  Окрім того фахівці зазначають, що сезонні коливання цін не надто значні, тому зважаючи на нестабільну політичну і економічну ситуацію, при наявності коштів, затягувати в купівлею нерухомості не варто. В таких випадках спробуйте поторгуватися, часто-густо продавці йдуть на фінансові поступки, особливо коли довго не можуть продати квартиру.
Також при купівлі квартири не потрібно за самоціль ставити пошук низьких цін, адже у такому випадку високий ризик наштовхнутися на аферистів. Це стосується, як первинного так і вторинного ринку. Власникам новобудов з гарною репутацією, непритаманно ставити критично низькі ціни, з метою привабити покупців, для цього вони пропонують гарні умови розтермінування. Що ж стосується нерухомості вторинного ринку, то схем та афер на які довірливі громадяни попадаються мало не щодня, безліч. Якщо ви не надто тямите у таких справах, варто буде звернутися за допомогою до надійних та перевірених ріелторів.
на правах реклами
Теґи:
316 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 17 =

НОВИНИ