10 березня до Рівного завітав Волинський державний академічний український народний хор. Виконавці презентували рівнянам концертну програму “Сміються, плачуть солов’ї”. Як зазначають самі артисти – споконвіку українці зустрічали прихід весни, а з нею й кохання, і нових надій, піснями й танцями. В тому, що ця прадавня національна традиція не згасла, а щороку розквітає новими яскравими барвами вони запропонували переконатися і рівненським глядачам.
Професійний мистецький колектив вміло передав усю сутність та атмосферу української пісні. Неперевершений спів у поєднанні з хореографічними композиціями не лишив глядачів байдужими та щоразу зривав шквал оплесків. Рівняни радо підспівували під час виконання своїх улюблених пісень – “Сміються, плачуть соловʼї” (вірші О. Олеся), “Ой у вишневому саду” (вірші І. Огієнка), “Забудь мене” (вірші В. Пачовського) та багато інших.
Довідково: Державний академічний Волинський народний хор — професійний мистецький колектив заснований в 1978 році в місті Луцьку Волинської області. Художнім керівником хору є заслужений діяч мистецтв України Олександр Олександрович Стадник.
380 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =

НОВИНИ