HfXEjs9ScXAВ Рівному відбулась фізична вистава Метаморфоза в рамках міжнародного проекту “Mime Wave Ukraine”. Це проект співробітництва між Україною та Нідерландами через культурну діяльність: майстер класи, вистави, організації мистецьких проектів і т.д. Автор проекту та художній керівник – Любченко Анастасія і стала ідейним акумулятором та постановником вистави.
Власне вона і виграла гранд в Нідерландах на втілення свого задуму.
Метаморфозами рівнян заворожували митці різних жанрів, що вирішили вдосконалити володіння власним тілом взявши участь в проекті.
Тут і хореографи, і професійні міми, і вокалісти, і музиканти, і навіть майстри жанру клоунади.
За словами авторки проекту, ця вистава про сучасну українську повсякденність та зміни в країні.
Підготовка вистави відбувалась в Польщі за підтримкою Культурного центру в Любліні – саме там четверо українських артистів, двоє голландських музикантів і один український художник-аніматор разом з режисером створювали міжнародну мультидисциплінарну роботу. Прем’єра відбулась в Києві 13 лютого цього року в Центрі ім. Леся Курбаса. “Метаморфози” побачили також у Вінниці, Івано-Франківську та завершили тур Україною в Рівненському театрі ляльок.

2DNFUcVFYKk
А у квітні 2016 року “Метаморфози” нарешті побачить і Голландія, чий фестиваль Europe By People виступив головним партнером проекту.
“Для мене метаморфоза – це безкінечний шлях уперед. Це спосіб не зупинятись, увесь час бути в розвитку. Сама робота над нашим перфомансом – це одна безперервна метаморфоза: від народження думки до втілення її в русі, лініях, формах, звуках. В процесі роботи змінюємося й ми самі, наші погляди на оточуючий світ, людей поряд з нами. Впевнена, що з цього проекту наші особисті метаморфози лише починаються…”,- розповідає Наталія, учасниця проекту.

nWsz5mw1Bco
Фізичний театр – це нова методика для українського театрального простору, оскільки в пострадянському контексті театр все ще залишається драматичним.  23 лютого у Рівному відбувся театральний бум, оскільки в той же час в різних кутках міста відбувались цікавезні вистави.

YQYXJ1W7Pg8
Ті хто віддав перевагу Метаморфозі залишили глядацьку залу переповнені теплими емоціями та маленьким або великим вибухом в душі.
Друга частина дійства полягала в живому спілкуванні глядача з актором. Обговоренням вистави, ідеї, вражень, побажать, асоціацій, особистих історій з життя.

yL1a-chmxQU
Жменьці глядачів, що залишились для цього, було не сила покинути цю дружню та щиру компанію артистів.
v1EyzAVsmVo
Мистецтво живе в таких людях. Вони виходять на сцену і отримують задоволення від власної роботи. Вони щирі. Вони справжні. Вони творять.
Актори поглинали в себе світло, музику, візуальні образи, що в результаті народжувало абсолютну гармонію і віру… що все буде добре.

Наталка Козел

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Володимир Ковальчук зустрівся з фінськими експертами з енергозбереження

РІВНЯНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИНОСИТИ НЕОПЛАЧЕНІ ТОВАРИ ІЗ СУПЕРМАРКЕТІВ

На Рівненщині селяни знайшли протитанкову міну

НА САРНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ П’ЯТЬОХ СТАРАТЕЛІВ ІЗ МОТОПОМПАМИ

НА РІВНЕНЩИНІ В ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНІЙ ПРИГОДІ ЗАГИНУЛИ ДВІ ЖІНКИ

НА РІВНЕНЩИНІ ПІДОЗРЮВАНА У ВБИВСТВІ ЖІНКА, ПОКІНЧИЛА ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ

На Рівненщині чоловіка оштрафували за продаж раків

До Рівного приїхали селяни з вимогою припинити вирізування лісу.

Христина Юшкевич :«Питання несанкціонованого видобування бурштину потребує перш за все законодавчого врегулювання»

476 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =