35765Польська неурядова організація Фонд Менеджерських Ініціатив та Рівненська міська рада запрошують мешканців міста Рівного взяти участь в опитуванні щодо якості життя та публічних послуг, які надаються у місті.
Дослідження відбувається в рамках проекту «Український самоврядно-громадський стандарт» і має на меті надати міській владі інформацію про те, яким чином мешканці міста оцінюють якість життя і громадські послуги, що їм надаються.
У проекті беруть участь 7 обласних центрів України – Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Вінниця, Полтава, Дніпро, Суми.
Метою проекту є створення і впровадження самоврядно-громадського стандарту як фундаменту сучасного управління місцевими та регіональними громадськими справами. Також він має показати ключові проблемні сфери українського самоврядування, в яких необхідно впровадити зміни.
Важливим елементом проекту є компонент партиципації (участі) – співпраці влади з мешканцями в процесі прийняття важливих для міста рішень. Результатом опитування стануть конкретні висновки та вказівки, які отримає міська влада, а також інформація про те, які проблеми, на думку мешканців, є нагальними і вимагають термінового вирішення, що потребує поліпшення і зміни.
Ваша думка дуже важлива. Заохочуємо заповнити анкету, для цього перейдіть за посиланням


За повідомленням прес-служби Рівненської міської ради

507 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 4 =