У ніч на Хеллоуін стає доволі холодно, а тому температуру варто піднімати по максимуму. Маленькі діти мерзнуть швидше за інших. Їм потрібно тепло і солодощі, і допомогти може абсолютно кожен із нас. Але, насамперед, це робитимуть перші Кавалєри з Березного за підтримки непереможних партизанів “THE CRABS”, які разом з вами подарують дітям справжній ГАРЯЧИЙ ГАРБУЗ, тепло якого здатне зігрівати впродовж цілої зими. І навіть трішечки довше ..:)

5
Ротаракт клуб м. Рівне запрошує Вас відсвяткувати ​День усіх святих на благодійному концерті в п’ятницю 30/10/2015 на 20:00 в караоке Глобус.
Кошти, зібрані за допомогою “Гарячого гарбуза” буде використано на потреби мешканців дитячого притулку у с. Великі Межиричі. Завдяки Вам дітки зможуть отримати новий теплий одяг та взуття на зиму. Приходьте разом із друзями і відриватимемося разом!

Квитки вже в продажу. Поспішіть зробити подарунок собі та своїм друзям – можливість провести незабутній осінній вечір, зігрітий теплом Гарячого гарбуза в товаристві файних КавалЭрів та драйвових партизанів The Crabs. Бути благодійником набагато легше і приємніше, ніж ви думали 😊

Спільнота заходу: http://vk.com/kavalery_crabs
Замовлення столиків, попередній продаж квитків:
050 435 90 87 Таня
067 259 71 12 Павло​

tomat_green-01

411 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =