214-301Виступи відомих співаків, конкурси, вікторини, розваги для дітей та дорослих, – такою буде програма сімейного свята «Родинне коло», яке відбуватиметься 30 вересня у Рівному, у мікрорайонні «Тинне».
Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналіста вокального шоу «Голос країни» Миколи Бобрика, а також – місцевих талановитих дітей.
Свято відбуватиметься за підтримки Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, депутата міськради Романа Яворського, а також івент-агенції «Мегаподія» та громадської організації «Наше Тинне».
– Ми вирішили започаткувати сімейне свято у мікрорайоні і зробити його традиційним, адже підтримувати громадські ініціативи та подібні заходи потрібно, оскільки збираючись разом ми не тільки чудово проводимо час, а й гуртуємо громаду, обговорюємо можливості вирішення проблем мешканців та започатковуємо справді чудові традиції, – коментує Роман Яворський.
Отож, організатори запрошують рівнян, жителів мікрорайону Тинне на свято «Родинне коло», яке відбудеться 30 вересня біля НВК №17. Початок о 15 годині.
600 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + десять =