XR9yiYOtLlA30 жовтня о 18.30 у Рівненському міському будинку культури, у новому концерт-холі відбудеться танцювальна вистава «Танго бар».

Драму пристрасті та людських стосунків на сцені розкриватиме Танцювальний клуб «Флеш». Керівником та режисером-постановником цього дійства є Роман Гриценюк – спеціаліст у сфері хореографії, викладач кафедри хореографії РДГУ, президент Спілки спортивного танцю Рівненської області, суддя Вищої категорії.

Дії відбуваються у Танго-барі, де співають та танцюють танго леді з джентльменами та гаучо із селянами. Впродовж вистави ви не почуєте жодного слова. Головні актори спілкуватимуться з вам мовою тіла та танцю. Вдало підібрана музика та атмосфера на сцені ніби перенесе вас до Аргентини,  де під покровом ночі розкиватимуться таємниці взаємостосунків між чоловіком та жінкою.

В п’ятницю 30 жовтня о 18.30 відвідайте постановку Танцювального клубу «Флеш». Це стане приємним завершенням робочого тижня та вдалим початком вихідних. Ну і звісно пристрасть, заворожуючий сюжет гарантує що це ідеальний захід для того щоб відвідати його із своєю половинкою.

Квитки можна придбати у магазині «Музон» що знаходиться у ТРЦ «Залата Плаза», у міському будинку культури та на сайті kasa.in.ua

Долучайтесь до зустрічі https://vk.com/tango_bar

За детальнішою інформацією телефонуйте (0362)43 93 38, 098 30 900 16, 093 231 57 06

tomat_green-01

576 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × один =