7 квітня Всесвітня спільнота святкуватиме Всесвітній день здоров’я – долучитися вирішили і соціально активні ріняни. Ініціювали та зайнялись процесом організації двоє молодих людей – Черній Мирослав та Година Ілля.

«Для 191 держави це звичне свято, і ми вирішили приєднатися до цього параду, об’єднавши активно здорову частину міста», – розповідає Мирослав.

До участі залучились багато провідних спортивних секцій Рівненщини, зокрема такі як: клуб єдиноборств “ПРАДЖАТ”, “ZUMBA” Fitness, “Стріт Воркаут Україна”, федерація боксу Рівненської області, Рівненська федерація бойового гопаку.

«Запрошуємо усіх рівнян та гостей нашого міста відвідати наш захід присвячений всесвітньому дню здоров’я. Буде проведено багато різноманітних конкурсів з подарунками від наших партнерів. Чудові емоції та гарний настрій гарантуємо!», – ділиться Година Ілля.

Хлопці зізнаються, що громадська та соціальна активність справа не з легких, адже недаремно кажуть «один у полі не воїн». Тому молода команда шукає однодумців аби і в подальшому реалізувати нові а головне корисні проекти.

8ciSMj5lcDM

Віктор Климович

767 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 7 =

НОВИНИ