Питання вибору нерухомості завжди потребує серйозного підходу та відповідального відношення. Одне із перших питань покупців – купувати квартиру у новому будинку чи старому?
Варто зазначити, що у Рівному поряд з вторинним ринком нерухомості активно діє первинний. Забудовники пропонують квартири на різні смаки та фінансові можливості. Про переваги та недоліки квартири у новобудові читайте у Новинах по-рівненськи далі.

Купити квартиру у Рівному в новенькому будинку мрія багатьох і якщо вам випала така нагода, варто знати наступне. Вибір житла досить широкий, до прикладу на сайті DOM.RIA.com ви можете легко знайти квартиру своєї мрії. Утім, аби мрія згодом не перетворилась на кошмар, варто знати усі моменти пов’язані з придбанням новенького помешкання.
При виборі квартири зверніть увагу на забудовника.
Перш за все варто поцікавитись, чи має забудовник у вашому місті здані об’єкти. Бували випадки, коли забудовники розповідали, що є здані об’єкти у інших містах. Не кожен зможе і не кожен захоче перевіряти такі будинки. З рівненськими забудовниками у цьому плані легше спілкуватись, вони працюють “на пряму“, – розповідає директор рівненського агентства нерухомості “Асоль” Ольга Осіпчук.
Звісно ж, однією з переваг є “юридична чистота” нерухомості, чого не скажеш про квартири, які “переходили з рук у руки”. Але ви маєте були готовими, що процедура оформлення права власності нової квартири, більш складна і тривала.
При виборі помешкання у новому будинку потрібно зробити акцент та технічній стороні самого будівництва.
“Якщо помешкання знаходиться на стадії будівництва, обов’язково звертайте увагу на її якість – у скільки цеглин кладеться стіна, як утеплюється будинок, які вікна ставлять. Якщо склопакети не якісні, вам досить швидко доведеться їх замінювати“. – попереджає Ольга Осіпчук. – “Запитуйте чи підведення комунікацій входить у ціну квартири, чи вам потім доведеться їх окремо проплачувати“.
Якщо робота забудовника вас влаштовує, придбавши таку квартиру, ви маєте унікальну можливість втілити у життя “квартирні мрії”. Вбудовані меблі, унікальне освітлення, можливість продумати планування заздалегідь.
Знову ж таки, якщо забудовник надійний та працює на совість ви отримаєте помешкання побудоване за передовими технологіями та поліпшеним плануванням.
Звертайте увагу, де розміщений будинок. Наскільки зручно буде вам відводити дітей у садочок чи школу, добиратись до місця роботи. Чи є біля будинку місце для автівки і чи є дитячий майданчик.
Взагалі моментів на які варто звертати увагу дуже багато. Якщо ви не надто орієнтуєтеся у документах чи будівництві ліпше звернутися до спеціалістів, які допоможуть обрати квартиру без зайвих проблем. А ще обовя’зково потрібно уважно читати угоду, яку ви підписуєте, на жаль багато людей цей пункт ігнорують і як наслідок мають багато непорозуміть” – підсумовує директор АН “Асоль” Ольга Осіпчук.
Не забувайте, поспіх у такій справі зайвий, промоніторте ключові моменти і це вбереже вас від зайвих витрат опісля підписання угоди.
на правах реклами
745 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 4 =