Незабаром настане світле свято Христового Воскресіння. У цей період серця людей переповнені новими сподіваннями, вірою, надією та любов’ю. Це чудовий час щоб проявити турботу про ближніх та подбати про свої нагальні потреби. Саме тому МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» вирішив посприяти збереженню здоров’я рівнян.
«До свята Пасхи ми приготували унікальну акцію – первинний прийом у лікаря за фіксованою ціною в 150 гривень! – розповідає директор медичного центру Тетяна Кравчук. – Ви можете самі вибрати, до якого лікаря йти, а можете відвідати відразу декількох фахівців, адже акція дійсна впродовж цілого тижня, з 2 по 7 квітня включно». 
Варто зауважити, вирішувати проблеми зі здоров’ям краще весною, бо ж хіба улітку захочеться витрачати час на діагностику та візити до медиків, коли зваблюють пляжі та манять курорти. До речі, якщо маєте косметичні проблеми, а літом хочете виглядати ідеально, нині найкраща пора відвідати лікаря-дерматолога та косметолога у «Оксфорд Медікал Рівне». Привести фігуру до ладу, збалансувати харчування після довгої зими та  уникнути  ризиків погладшати у майбутньому,  допоможе гастроентеролог.
Фахівці центру максимально охоплюють усі сфери діяльності людського організму та використовують у своїй діяльності новітнє діагностичне устаткування. Неодмінною перевагою є і те, що до кожного пацієнта медики застосовують індивідуальний підхід. Після діагностики лікар при потребі призначає лікування, або й призначає консультацію інших фахівців.
Чи йдете ви на первинний прийом до фахівця або ж відвідуєте свого лікаря за попереднім записом – акція все одно дійсна! Записуйтеся на слушний час вже зараз, попередній запис на передпасхальний тиждень відкрито!
Умови акції актуальні в медичному центрі Оксфорд Медікал Рівне, за адресою вул. Симона Петлюри, 19.
Телефонуйте за номерами телефонів 0678404050 та 0362404050
на правах реклами
361 переглядів