Міська молодіжна громадська організація
«Клуб Веселого Настрою міста Рівне»
МПК «Текстильник», ГО «ТАТО-КЛУБ РВ»
За сприяння управління освіти та науки Рівненської ОДА
Запрошують!

«Великий шлях починається з першого КРОКу!»

Міська молодіжна громадська організація «КВН міста Рівне», Громадська організація «ТАТО-КЛУБ РВ» та МПК «Текстильник» запрошують всіх в День Сміху 1 квітня пореготати разом із першопроходьцями нового гумористичного проекту.
Кубок Рівненського Освітнього КВН, скорочено «КРОК» – саме таку назву носить наша ліга, що об’єднує на одній сцені кращі молоді команди з навчальних закладів Рівного. Для Вас жартуватимуть представники НУВГП та РДГУ, МЕГУ та РЕТК. Десять кращих команд міста, що заявились до участі подарують справжній феєрверк гумору, жартів та позитиву.

Розігрується три кубки, путівки в літній табір КВН та безліч призів від співорганізаторів та партнерів. Потрібно відзначити, що ця гра стане стартом постійно діючого чемпіонату, що продовжить традицію таких турнірів та дасть можливість молодим людям творчо реалізувати себе на сцені.
Окрім того кращі з авторів та акторів, учасників «КРОКу» – будуть запрошені до участі в телевізійному молодіжному гумористичному проекті «Обріз», що знімається в нашому місті та стартує на місцевих телеканалах.
1 квітня МПК «Текстильник» велика зала 17.00 година.
«Кубок Рівненського Освітнього КВН»
Зробіть КРОК до позитивного настрою!!!
Додаткова інформація:
http://vk.com/kvncityrv
http://kvn1rivne.at.ua/
(097)9190368
М. Рівне, Гагаріна 6
Міська молодіжна громадська організація «Клуб Веселого Настрою (КВН) міста Рівне»

default

544 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 4 =